Aktualności GreenPost


Firma Taurus Ochrona Group Sp. z o. o. z Torunia, posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma Taurus Ochrona Group Sp. z o. o. z Torunia podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Ministerstwo Finansów przesuwa w czasie obowiązkowe korzystanie z systemu KSeF

r.

Ministerstwo Finansów przesuwa w czasie obowiązkowe korzystanie z systemu KSeF Resort finansów zapowiedział, że powszechny obowiązek korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur tzw. KSeF, nie stanie się obowiązkowy od początku przyszłego roku, a dopiero od 1 lipca 2024 r.

Zobacz więcej

Firma ADLER-Polska Sp. z.o.o. zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

Firma ADLER-Polska Sp. z.o.o. zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych W ramach podpisanej umowy realizowana będzie e-usługa obejmująca bezpieczną, dystrybucję i archiwizację e-faktur.

Zobacz więcej

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS

r.

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS Od stycznia platforma GreenMail24 umożliwi swoim Klientom przesyłanie powiadomień SMS o wystawionych dokumentach. Wiadomo, że wiadomość e-mail nie zawsze dociera do adresata. Zdarza się, że trafia do SPAM-u bądź ginie ona w natłoku zgromadzonych wiadomości.

Zobacz więcej

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost

r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system enova365

r.

Spółka Agrochest Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. wykorzysta system GreenMail24 do elektronicznej dystrybucji i archiwizacji swoich wszystkich faktur

r.

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Dzięki integracji proces e-fakturowania zostanie w pełni zautomatyzowany, przynosząc określone korzyści finansowe wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawnego e-faktur i skutecznego ich doręczania do Klientów firmy VITAMED PHARMACEUTICALS.

Zobacz więcej

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej”

r.

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej” W artykule tym autorzy opisują jak dzisiaj wygląda praca księgowości, która nie musi poświęcać czasu na układanie dokumentów w segregatorach czy na ich ręczne przepisywanie. Automatyzacja Procesów przyspiesza pracę księgowego, a przechowywanie dokumentów w chmurze powoduje, że dostęp do nich jest łatwy i możliwy w dowolnej chwili. Przedsiębiorca i księgowy na bieżąco widzą ich stan i łatwiej jest im współpracować.

Zobacz więcej

Firma KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24. Autorem modułu integracyjnego w ramach systemu Microsoft Dynamics NAV, jest Partner GreenPost, firma NAV.COM z Częstochowy.

Zobacz więcej

Spółka RYNEX będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

RYNEX sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 3 4 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę