Aktualności GreenPost


Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost

r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system enova365

r.

Spółka Agrochest Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. wykorzysta system GreenMail24 do elektronicznej dystrybucji i archiwizacji swoich wszystkich faktur

r.

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Dzięki integracji proces e-fakturowania zostanie w pełni zautomatyzowany, przynosząc określone korzyści finansowe wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawnego e-faktur i skutecznego ich doręczania do Klientów firmy VITAMED PHARMACEUTICALS.

Zobacz więcej

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej”

r.

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej” W artykule tym autorzy opisują jak dzisiaj wygląda praca księgowości, która nie musi poświęcać czasu na układanie dokumentów w segregatorach czy na ich ręczne przepisywanie. Automatyzacja Procesów przyspiesza pracę księgowego, a przechowywanie dokumentów w chmurze powoduje, że dostęp do nich jest łatwy i możliwy w dowolnej chwili. Przedsiębiorca i księgowy na bieżąco widzą ich stan i łatwiej jest im współpracować.

Zobacz więcej

Firma KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24. Autorem modułu integracyjnego w ramach systemu Microsoft Dynamics NAV, jest Partner GreenPost, firma NAV.COM z Częstochowy.

Zobacz więcej

Spółka RYNEX będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

RYNEX sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

„Papierowe faktury do lamusa”

r.

Coraz więcej firm odchodzi od papierowych faktur. Nawet te otrzymane w formie papierowej są po zeskanowaniu niszczone a ich wersje elektroniczne są przechowywane w chmurze.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerza zakres e-usług poprzez ich integrację z usługami e-płatności !

r.

W związku z rosnącym zainteresowaniem Klientów rozszerzeniem e-usług GreenPost związanych z e-fakturowaniem o możliwość wykonywania elektronicznych płatności za e-faktury przez ich odbiorców GreenPost uruchomił projekt integracji platformy GreenMail24 z usługą e-płatności „Przelewy24”.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z sektora przedsiębiorstw użyteczności publicznej

r.

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. w Pabianicach wybrała GreenPost jako dostawcę e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji systemu RAI ERP z systemem GreenMail24 w oparciu o zaprojektowany przez producenta oprogramowania ERP - firmę RAI Sp. z o.o. , moduł integracyjny, który umożliwi pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu RAI ERP.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerzył zakres e-usług dla Klientów posiadających system Comarch ERP XL !

r.

GreenPost Sp. z o.o. dzięki współpracy z Partnerem Comarch, firmą Pulsar System Sp. z o.o. rozszerzyła zakres swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu Comarch ERP XL. Spółka Pulsar System zwiększyła zakres funkcjonalny autorskiej aplikacji XL2GreenMail24, umożliwiając z poziomu modułu „Noty i Upomnienia” systemu Comarch ERP XL uruchomienie e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów finansowych. Lista dokumentów generowanych z tego modułu dystrybuowanych przez GreenPost obejmować będzie noty odsetkowe oraz monity.

Zobacz więcej

1 3 4 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę