Aktualności GreenPost


Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski nowym Klientem GreenPost !

r.

Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako usługodawcę/operatora w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów Comarch ERP Optima i GreenMail24.

Zobacz więcej

CDN Partner we Wrocławiu wiodący dostawca systemów Comarch ERP oraz GreenPost Sp. z o.o. podjęły współpracę !

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm. Kompleksowe e-usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur i innych dokumentów będą oferowane Klientom CDN Partner we Wrocławiu korzystającym z systemów Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL jako systemów źródłowych, które generują znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

Zobacz więcej

Światowy szczyt dotyczący e-fakturowania odbył się w tym roku w Berlinie

r.

Exchange Summit 2018 E-Invoicing/E-Billing to międzynarodowa konferencja poświęcona usługom elektronicznego fakturowania oraz elektronicznego zarządzania rachunkami. Exchange Summit organizowany jest corocznie przez szwajcarską firmę Vereon AG.

Zobacz więcej

Nowy moduł integracyjny do systemu Comarch ERP Optima ! GreenPost rozszerzył zakres współpracy z firmą PULSAR SYSTEM

r.

PULSAR SYSTEM opracował kolejny moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Comarch ERP Optima poprzez jego integrację z platformą GreenMail24. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów, przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom, będą oferowane obecnie zarówno firmom posiadającym system Comarch ERP XL jak i system Comarch ERP Optima.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje nowych Klientów z rynku firm dystrybucyjnych !

r.

Firma EXCELLENT OFFICE EWA ŁĄCZYŃSKA ROBERT ŁĄCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA, dystrybutor materiałów biurowych podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

GreenPost bierze udział w konkursie o nagrodę „Social Impact” w ramach rankingu „Technology Fast 50 Central Europe” organizowanego przez firmę doradczą Deloitte!

r.

GreenPost zgłosił aplikację, która została przyjęta przez organizatora - firmę doradczą Deloitte, do konkursu o nagrodę „Social Impact” w ramach 19 edycji środkowoeuropejskiego rankingu dla najszybciej rozwijających się firm technologicznych „Technology Fast 50 Central Europe”.

Zobacz więcej

Greenpost otrzymał certyfikat ISO/IEC 27001 : 2013 !

r.

GreenPost otrzymał certyfikat ISO/IEC 27001 : 2013 dla wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Certyfikat obejmuje e-usługi GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur oraz innych dokumentów realizowane w oparciu o autorską platformę GreenMail24 zlokalizowaną w prywatnej chmurze oraz moduły integracyjne instalowane w systemach ERP Klientów GreenPost. Otrzymany certyfikat jest gwarancją spełnienia przez Greenpost najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Zobacz więcej

Firma Kotar Sp. z o.o. zdecydowała się na rozszerzenie zakresu usług GreenPost

r.

Firma Kotar Sp.z o.o. która z powodzeniem korzysta z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24, zdecydowała się na ich rozszerzenie.

Zobacz więcej

Kolejne firmy posiadające system enova365 zdecydowały się na e-usługi GreenPost !

r.

Firmy OLKOP Sp. z o.o. oraz Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski w ramach podpisanych umów z GreenPost będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnia nową, wielojęzyczną wersję systemu GreenMail24 !

r.

W czerwcu 2018 GreenPost udostępnił wielojęzyczną wersję portalu GreenMail24. Aktualnie upubliczniona wersja systemu jest wersją polsko - angielską, przy czym rozszerzona funkcjonalność tej wersji portalu zapewnia możliwość ustawienia w koncie, zarejestrowanego na platformie GreenMail24 Klienta GreenPost, dedykowanego języka do komunikacji, zarówno dla użytkowników konta nadawczego jak i odbiorców e-faktur.

Zobacz więcej

1 3 5 7 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę