Aktualności GreenPost


GreenPost i Tailored Mobile Solutions rozpoczęły współpracę!

r.

GreenPost, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zdecydował się na współpracę z firmą Tailored Mobile Solutions Sp. z o.o. z zamiarem rozszerzenia zakresu swoich usług związanych z dystrybucją i e-archiwizacją faktur.

Zobacz więcej

Kolejne spółki z Grupy KOMAKO będą korzystać z usług GreenPost !

r.

Firmy KOMAKO Akademia - D. Łukowiak, W. Mikulski, M. Żukowski S.C. oraz BUTORG Sp. z o.o. wchodzące w skład Grupy kapitałowej KOMAKO zdecydowały się na usługi GreenPost. Od 2016 roku z e-usług GreenPost z powodzeniem korzysta już KOMAKO Sp. z o.o. W ramach podpisanych umów GreenPost będzie realizował usługi dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów!

r.

Firma DECCO S.A. znany producent i dystrybutor profili okiennych PVC wybrała GreenPost jako dostawcę e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji systemu Comarch ERP XL z systemem GreenMail24 w oparciu o opracowany przez partnera GreenPost firmę PULSAR System moduł integracyjny umożliwiający pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu Comarch ERP XL.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnego Klienta z branży „business service and security” !

r.

Spółki należące do Grupy Piast ( PIAST GROUP, PIAST PATROL, P&P BUSINESS GROUP, PIAST BUSINESS SERVICE ) będą korzystać z e-usług GreenPost. Zakres podpisanych umów obejmuje usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych.

Zobacz więcej

Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski nowym Klientem GreenPost !

r.

Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako usługodawcę/operatora w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów Comarch ERP Optima i GreenMail24.

Zobacz więcej

CDN Partner we Wrocławiu wiodący dostawca systemów Comarch ERP oraz GreenPost Sp. z o.o. podjęły współpracę !

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm. Kompleksowe e-usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur i innych dokumentów będą oferowane Klientom CDN Partner we Wrocławiu korzystającym z systemów Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL jako systemów źródłowych, które generują znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

Zobacz więcej

Światowy szczyt dotyczący e-fakturowania odbył się w tym roku w Berlinie

r.

Exchange Summit 2018 E-Invoicing/E-Billing to międzynarodowa konferencja poświęcona usługom elektronicznego fakturowania oraz elektronicznego zarządzania rachunkami. Exchange Summit organizowany jest corocznie przez szwajcarską firmę Vereon AG.

Zobacz więcej

Nowy moduł integracyjny do systemu Comarch ERP Optima ! GreenPost rozszerzył zakres współpracy z firmą PULSAR SYSTEM

r.

PULSAR SYSTEM opracował kolejny moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Comarch ERP Optima poprzez jego integrację z platformą GreenMail24. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów, przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom, będą oferowane obecnie zarówno firmom posiadającym system Comarch ERP XL jak i system Comarch ERP Optima.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje nowych Klientów z rynku firm dystrybucyjnych !

r.

Firma EXCELLENT OFFICE EWA ŁĄCZYŃSKA ROBERT ŁĄCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA, dystrybutor materiałów biurowych podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

GreenPost bierze udział w konkursie o nagrodę „Social Impact” w ramach rankingu „Technology Fast 50 Central Europe” organizowanego przez firmę doradczą Deloitte!

r.

GreenPost zgłosił aplikację, która została przyjęta przez organizatora - firmę doradczą Deloitte, do konkursu o nagrodę „Social Impact” w ramach 19 edycji środkowoeuropejskiego rankingu dla najszybciej rozwijających się firm technologicznych „Technology Fast 50 Central Europe”.

Zobacz więcej

1 3 5 7 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę