Aktualności GreenPost


GreenPost rozszerza zakres swoich e-usług !

r.

GreenPost, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów udostępnił autorską mobilną aplikację GM24 Mobile Invoice z zamiarem rozszerzenia zakresu swoich usług związanych z dystrybucją i e-archiwizacją faktur.

Zobacz więcej

GreenPost po raz kolejny rozszerza zakres e-usług dla Klientów posiadających system enova365 !

r.

GreenPost w ramach współpracy z Partnerem enova365 firmą MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. uruchomił kolejny projekt rozszerzenia zakresu swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu enova365.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta z branży dystrybucyjnej !

r.

JAKO-HURT Urszula, Krzysztof Jarosz Sp.J. znany w regionie Dolnego Śląska dystrybutor i integrator znanych marek zdecydował się skorzystać z oferty GreenPost w zakresie e-usług związanych z elektroniczną dystrybucją i archiwizacją wszystkich swoich faktur sprzedażowych wystawianych w systemie Comarch ERP Optima. E-usługi będą realizowane w sposób automatyczny w oparciu o gotową integrację systemu Comarch z autorską platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma GreenPost pozyskuje kolejnego Klienta z branży „business service and security” !

r.

Firma LECO Sp. z o.o. świadcząca usługi w zakresie ochrony osób i mienia korzystać będzie z kompleksowej usługi e-fakturowania GreenPost w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi firmy GreenPost !

r.

Przedsiębiorstwo Remontowo - Handlowe Bobrek sp.j. T. Niewiadomska, J. Małek, B. Macianty w ramach podpisanej umowy skorzysta z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacjifaktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych.

Zobacz więcej

Spółka Domino Polska podpisała umowę z GreenPost !

r.

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. wiodący producent i dystrybutor klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku będzie korzystać z e-usług GreenPost. W ramach podpisanej umowy spółka zrealizuje proces dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych z poziomu systemu Comarch ERP XL poprzez platformę GreenMail24 dzięki pełnej integracji obydwóch systemów. Ta kompleksowa e-usługa przyniesie firmie bardzo znaczące oszczędności dzięki automatyzacji procesu archiwizacji i dystrybucji faktur sprzedaży wraz z kontrolowaniem rezultatów ich elektronicznej wysyłki oraz atrakcyjnym cenom usług GreenPost.

Zobacz więcej

Większe oszczędności z e-usług GreenPost ! Poczta Polska podnosi ceny za usługi pocztowe.

r.

Poczta Polska opublikowała nowy cennik usług powszechnych w obrocie krajowym i zagranicznym.

Zobacz więcej

MS Systems - dostawca rozwiązań informatycznych opartych na oprogramowaniu dla firm marki Asseco WAPRO i GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy !

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z programem WAPRO Mag produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. jako systemem źródłowym generującymi znaczne ilości elektronicznych i papierowych dokumentów handlowych.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z branży dystrybucyjnej !

r.

Materiały Budowlane Stępińska Sp. z o.o. , dystrybutor nowoczesnych materiałów i elementów budowlanych będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi e-fakturowania w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerza zakres e-usług dla Klientów posiadających system enova365 !

r.

Opracowany przez MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. dodatek do systemu enova365 „Markom.GreenMail24” umożliwia, z poziomu modułu „Ewidencja Środków Pieniężnych” w enova365, udostępnienie e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów rozliczeniowych takich jak: potwierdzenia sald, kompensaty, wezwania i ponaglenia do zapłaty oraz noty odsetkowe.

Zobacz więcej

1 2 4 6 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę