Aktualności GreenPost


GreenPost w mediach.

r.

Znany portal biznes.benchmark.pl w najnowszym numerze swojego magazynu poruszył temat e-faktur w Polsce (str.13).

Zobacz więcej

Kolejny etap współpracy z firmą Altab S.A.

r.

Firma GreenPost rozpoczęła prace nad integracją systemu SPUMA ze swoją platformą GreenMail24 w celu zautomatyzowania procesu związanego z pełną obsługą dokumentów przychodzących gwarantującą skuteczne ich przyjęcie, rozpoznanie poprzez OCR oraz elektroniczną archiwizację. SPUMA jako system klasy DMS (Document Management System) to zaawansowane technologicznie aplikacja uruchamiana z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej. Możliwość pracy zdalnej pozwala na swobodne przeglądanie, komentowanie i autoryzowanie dokumentów. Dzięki temu proces obiegu i akceptacji dokumentów w organizacji przebiega szybciej i bardziej funkcjonalnie.

Zobacz więcej

Integracja systemu PolkaSQL z platformą GreenMail24

r.

Integracja nowej wersji 3.0 systemu PolkaSQL firmy ODL sp. z o.o. z platformą internetową GreenMail24 Firma sp. z o.o. z Warszawy udostępniła w nowej wersji 3.0 swojego systemu ERP PolkaSQL moduł integracyjny do systemu GreenMail24

Zobacz więcej

E-faktura wspiera procesy księgowe w firmie TOYA S.A.

r.

W kwietniu firma TOYA S.A. rozpoczęła korzystanie z funkcjonalności E-faktura, zrealizowanej przez SI-Consulting S.A. w kooperacji z firmą Greenpost Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę