Aktualności GreenPost


Współpraca firm GreenPost i ADH-Soft

r.

Firma ADH-Soft, to lider oprogramowania dla branży leasingowej i CFM w Polsce. ADH-Soft współpracuje z firmą GreenPost w zakresie integracji systemów ADH-Soft z usługami oferowanymi przez GreenPost w ramach platformy GreenMail24 i wdrażanej koncepcji „Biuro bez papieru”. Wspólnie przygotowaliśmy dla Klientów ADH-Soft nowy, elektroniczny kanał dystrybucji i archiwizacji dokumentów, w tym faktur powiązany z usługą pozyskiwania zgód na e-dokumenty, który umożliwia Klientom skorzystanie z usług GreenPost z poziomu systemów ADH-Soft.

Zobacz więcej

GreenPost w mediach.

r.

Znany portal biznes.benchmark.pl w najnowszym numerze swojego magazynu poruszył temat e-faktur w Polsce (str.13).

Zobacz więcej

Kolejny etap współpracy z firmą Altab S.A.

r.

Firma GreenPost rozpoczęła prace nad integracją systemu SPUMA ze swoją platformą GreenMail24 w celu zautomatyzowania procesu związanego z pełną obsługą dokumentów przychodzących gwarantującą skuteczne ich przyjęcie, rozpoznanie poprzez OCR oraz elektroniczną archiwizację. SPUMA jako system klasy DMS (Document Management System) to zaawansowane technologicznie aplikacja uruchamiana z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej. Możliwość pracy zdalnej pozwala na swobodne przeglądanie, komentowanie i autoryzowanie dokumentów. Dzięki temu proces obiegu i akceptacji dokumentów w organizacji przebiega szybciej i bardziej funkcjonalnie.

Zobacz więcej

Integracja systemu PolkaSQL z platformą GreenMail24

r.

Integracja nowej wersji 3.0 systemu PolkaSQL firmy ODL sp. z o.o. z platformą internetową GreenMail24 Firma sp. z o.o. z Warszawy udostępniła w nowej wersji 3.0 swojego systemu ERP PolkaSQL moduł integracyjny do systemu GreenMail24

Zobacz więcej

E-faktura wspiera procesy księgowe w firmie TOYA S.A.

r.

W kwietniu firma TOYA S.A. rozpoczęła korzystanie z funkcjonalności E-faktura, zrealizowanej przez SI-Consulting S.A. w kooperacji z firmą Greenpost Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę