Firma KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych


Napisał: greenpost

KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24. Autorem modułu integracyjnego w ramach systemu Microsoft Dynamics NAV, jest Partner GreenPost, firma NAV.COM z Częstochowy.

 

Udostępnione usługi umożliwią elektroniczną archiwizację wszystkich faktur sprzedażowych w ramach oferowanej przez GreenPost koncepcji „Biuro bez papieru”, jak również kompleksową dystrybucję faktur w formie elektronicznej (e-faktury). Dzięki integracji proces e-fakturowania jest w pełni zautomatyzowany, przynosząc określone korzyści finansowe wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawnego e-faktur i skutecznego ich doręczania do Klientów  KLONEX-VCS” PUH Sp. z o.o.

 

Klonex VCS jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań technologicznych – łączących w sobie możliwości transmisji danych, głosu oraz interaktywnych usług telewizyjnych. – których wdrożenie pozwala na oferowanie niedostępnych wcześniej zintegrowanych pakietów usług multimedialnych dla abonentów. Klientami Firmy są czołowi krajowi operatorzy sieci telekomunikacyjnych, ISP oraz integratorzy systemów. Klienci Firmy mają do swej dyspozycji szereg narzędzi wspierających prawidłową konstrukcję i eksploatację systemów.

 

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę