Aktualności GreenPost


Powstała czeska wersja językowa systemu GreenMail24 !

r.

W związku zainteresowaniem Klientów GreenPost czeską wersją systemu GreenMail24, w sierpniu 2019 została udostępniona ta wersja językowa portalu. Z systemu, w strefie kont odbiorczych, z czeskiej wersji językowej będą korzystać Odbiorcy e-faktur wystawianych i wysyłanych przez firmy Inelo Polska Sp. z o.o. oraz OCRK Polska Sp. z o.o., będących Klientami GreenPost od 2018 roku.

Zobacz więcej

MS Systems - dostawca rozwiązań informatycznych opartych na oprogramowaniu dla firm marki Asseco WAPRO i GreenPost Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę !

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z programem WAPRO Mag produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. jako systemem źródłowym generującymi znaczne ilości elektronicznych i papierowych dokumentów handlowych.

Zobacz więcej

Nowa spółka z Grupy Kapitałowej HUNTERS będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma HUNTERS24 Sp. z o.o. zdecydowała się na skorzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych oraz elektronicznej archiwizacji faktur papierowych w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma PROMOS Sp. z o.o. reprezentująca branżę „facility services & property management” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

PROMOS Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna spółka z Grupy Kapitałowej ASTOR będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma ASTOR Technology Park Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost na korzystanie z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych oraz elektronicznej archiwizacji faktur papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółki Inelo Polska i OCRK Polska zwiększyły zakres korzystania z e-usług GreenPost dzięki rozszerzeniu integracji systemów enova365 i GreenMail24

r.

W ramach wcześniej podpisanych umów obejmujących dystrybucję i archiwizację faktur GreenPost udostępnił spółkom Inelo Polska i OCRK Polska kolejne usługi w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów. Nowe usługi dotyczą dokumentów rozliczeniowych, w tym wezwań do zapłaty i są realizowane poprzez ich automatyczny transfer na platformę GreenMail24 z poziomu modułu „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu ERP enova365

Zobacz więcej

GreenPost rozszerza zakres swoich e-usług !

r.

GreenPost, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów udostępnił autorską mobilną aplikację GM24 Mobile Invoice z zamiarem rozszerzenia zakresu swoich usług związanych z dystrybucją i e-archiwizacją faktur.

Zobacz więcej

GreenPost po raz kolejny rozszerza zakres e-usług dla Klientów posiadających system enova365 !

r.

GreenPost w ramach współpracy z Partnerem enova365 firmą MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. uruchomił kolejny projekt rozszerzenia zakresu swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu enova365.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta z branży dystrybucyjnej !

r.

JAKO-HURT Urszula, Krzysztof Jarosz Sp.J. znany w regionie Dolnego Śląska dystrybutor i integrator znanych marek zdecydował się skorzystać z oferty GreenPost w zakresie e-usług związanych z elektroniczną dystrybucją i archiwizacją wszystkich swoich faktur sprzedażowych wystawianych w systemie Comarch ERP Optima. E-usługi będą realizowane w sposób automatyczny w oparciu o gotową integrację systemu Comarch z autorską platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma GreenPost pozyskuje kolejnego Klienta z branży „business service and security” !

r.

Firma LECO Sp. z o.o. świadcząca usługi w zakresie ochrony osób i mienia korzystać będzie z kompleksowej usługi e-fakturowania GreenPost w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 3 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę