Aktualności GreenPost


Firma BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. kolejnym Klientem GreenPost !

r.

BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma PROMOS Sp. z o.o. rozszerzyła zakres e-usług GreenPost w ramach podpisanej umowy !

r.

Firma PROMOS Sp. z o.o. korzystająca z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24 rozszerzyła zakres wysyłanych dokumentów o dokumenty finansowe wystawiane w module „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu enova365.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system Comarch ERP Optima !

r.

Firma INSTALL Wrzask i Kabaciński Spółka Jawna będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedaży oraz przyjmowania i archiwizacji e-faktur od swoich dostawców. Automatyzację usług z poziomu systemu Comarch ERP Optima zapewni moduł integracyjny Optima2GreenMail24 firmy Pulsar System, Partnera Comarch współpracującego z GreenPost.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerzył zakres e-usług dla Klientów posiadających system enova365 !

r.

GreenPost w ramach współpracy z Partnerem enova365 firmą MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. zakończył kolejny projekt rozszerzenia zakresu swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu enova365. Firma MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. opracowała nowy dodatek do systemu enova365 „Markom.GreenMail24-Kadry Płace” umożliwiający z poziomu modułu enova365 Kadry Płace udostępnienie e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów kadrowo-płacowych

Zobacz więcej

Powstała czeska wersja językowa systemu GreenMail24 !

r.

W związku zainteresowaniem Klientów GreenPost czeską wersją systemu GreenMail24, w sierpniu 2019 została udostępniona ta wersja językowa portalu. Z systemu, w strefie kont odbiorczych, z czeskiej wersji językowej będą korzystać Odbiorcy e-faktur wystawianych i wysyłanych przez firmy Inelo Polska Sp. z o.o. oraz OCRK Polska Sp. z o.o., będących Klientami GreenPost od 2018 roku.

Zobacz więcej

MS Systems - dostawca rozwiązań informatycznych opartych na oprogramowaniu dla firm marki Asseco WAPRO i GreenPost Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę !

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z programem WAPRO Mag produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. jako systemem źródłowym generującymi znaczne ilości elektronicznych i papierowych dokumentów handlowych.

Zobacz więcej

Nowa spółka z Grupy Kapitałowej HUNTERS będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma HUNTERS24 Sp. z o.o. zdecydowała się na skorzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych oraz elektronicznej archiwizacji faktur papierowych w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma PROMOS Sp. z o.o. reprezentująca branżę „facility services & property management” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

PROMOS Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna spółka z Grupy Kapitałowej ASTOR będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma ASTOR Technology Park Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost na korzystanie z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych oraz elektronicznej archiwizacji faktur papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółki Inelo Polska i OCRK Polska zwiększyły zakres korzystania z e-usług GreenPost dzięki rozszerzeniu integracji systemów enova365 i GreenMail24

r.

W ramach wcześniej podpisanych umów obejmujących dystrybucję i archiwizację faktur GreenPost udostępnił spółkom Inelo Polska i OCRK Polska kolejne usługi w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów. Nowe usługi dotyczą dokumentów rozliczeniowych, w tym wezwań do zapłaty i są realizowane poprzez ich automatyczny transfer na platformę GreenMail24 z poziomu modułu „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu ERP enova365

Zobacz więcej

1 3 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę