GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system enova365


Napisał: greenpost

Spółka Agrochest Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

 

Zgodnie z  koncepcją „Biuro bez papieru”, promowaną przez GreenPost, firma Agrochest zrealizuje proces e-fakturowania  wykorzystując w pełni zintegrowane systemy: enova365 i GreenMail24. Greenpost w ramach  kompleksowych usług świadczyć będzie również usługę e-archiwizacji  faktur papierowych oraz ich dystrybucji w oparciu o podpisane umowy z operatorami : Pocztą Polską i Speedmail. Skorzystanie z e-usług  GreenPost przyniesie spółce  znaczne oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych procesów z poziomu systemu enova365 i atrakcyjnej ofercie cenowej usług GreenPost.

 

Ideą firmy Agrochest jest kompleksowa obsługa rolnictwa w regionie centralnej Polski. Firma już od 29 lat dostarcza rolnikom indywidualnym i firmom wysokiej jakości artykuły do produkcji rolnej. Gwarantuje fachową obsługę i wiedzę w dziedzinie oferowanych produktów, jakość sprawdzonych marek oraz atrakcyjne ceny.

 

 

 

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę