Aktualności GreenPost


Kolejna firma posiadająca system enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost

r.

Wrocławska firma JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. wybrała GreenPost jako dostawcę e-usług w zakresie automatycznej dystrybucji e-faktur oraz elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedaży, zarówno faktur elektronicznych jak i papierowych. Udostępnienie e-usług świadczonych przez GreenPost w ramach podpisanej umowy umożliwi uzyskanie istotnych oszczędności przez JUCHA BETON dzięki automatyzacji procesu dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma R.Twining and Company Sp. z o.o. nowym Klientem GreenPost !

r.

Firma R.Twining and Company Sp. z o.o. reprezentująca w Polsce znanego brytyjskiego producenta herbat R.Twining and Company Limited należącego do koncernu Associated British Foods podjęła decyzję o wyborze Greenpost jako dostawcy e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów płacowych w ramach integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Marflex -M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. zwiększa wolumen e-faktur wykorzystując e-usługi GreenPost!

r.

Firma Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy Maillis Group rozszerzy zakres e-usługi GreenPost, obejmując procesem e-fakturowania faktury wystawiane w biurach sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Grecji. Na aktualnym etapie projektu e-faktury wystawiane są z biura sprzedaży w Polsce dla klientów Marflex z takich krajów jak: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy, Niemcy, Francja, Belgia, Dania, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

Zobacz więcej

Międzynarodowa konferencja Exchange Summit 2019 E-Invoicing/E-Billing odbyła się w tym roku w Wiedniu

r.

Exchange Summit 2019 E-Invoicing/E-Billing to międzynarodowa konferencja poświęcona usługom elektronicznego fakturowania oraz zarządzania elektronicznymi płatnościami. Exchange Summit organizowany jest corocznie przez szwajcarską firmę Vereon AG.

Zobacz więcej

Kolejna firma korzystająca z systemu enova365 oraz platformy GreenMail24 rozszerzyła zakres e-usług GreenPost !

r.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony „JOKER” Sp. z o.o. korzystająca z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24 rozszerzyła zakres wysyłanych i archiwizowanych dokumentów o dokumenty finansowe wystawiane w module „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu enova365.

Zobacz więcej

Abplanalp Sp. z o.o. - jeden z największych dystrybutorów obrabiarek w Europie Środkowej Klientem GreenPost!

r.

Abplanalp Sp. z o.o. - jedna z największych firm w Europie Środkowej, od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali, podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej i papierowej dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

Firma BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. kolejnym Klientem GreenPost !

r.

BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma PROMOS Sp. z o.o. rozszerzyła zakres e-usług GreenPost w ramach podpisanej umowy !

r.

Firma PROMOS Sp. z o.o. korzystająca z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24 rozszerzyła zakres wysyłanych dokumentów o dokumenty finansowe wystawiane w module „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu enova365.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system Comarch ERP Optima !

r.

Firma INSTALL Wrzask i Kabaciński Spółka Jawna będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedaży oraz przyjmowania i archiwizacji e-faktur od swoich dostawców. Automatyzację usług z poziomu systemu Comarch ERP Optima zapewni moduł integracyjny Optima2GreenMail24 firmy Pulsar System, Partnera Comarch współpracującego z GreenPost.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerzył zakres e-usług dla Klientów posiadających system enova365 !

r.

GreenPost w ramach współpracy z Partnerem enova365 firmą MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. zakończył kolejny projekt rozszerzenia zakresu swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu enova365. Firma MAR-KOM STAR A.M. KLUS Sp.j. opracowała nowy dodatek do systemu enova365 „Markom.GreenMail24-Kadry Płace” umożliwiający z poziomu modułu enova365 Kadry Płace udostępnienie e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów kadrowo-płacowych

Zobacz więcej

2 4 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę