Aktualności GreenPost


„Papierowe faktury do lamusa”

r.

Coraz więcej firm odchodzi od papierowych faktur. Nawet te otrzymane w formie papierowej są po zeskanowaniu niszczone a ich wersje elektroniczne są przechowywane w chmurze.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerza zakres e-usług poprzez ich integrację z usługami e-płatności !

r.

W związku z rosnącym zainteresowaniem Klientów rozszerzeniem e-usług GreenPost związanych z e-fakturowaniem o możliwość wykonywania elektronicznych płatności za e-faktury przez ich odbiorców GreenPost uruchomił projekt integracji platformy GreenMail24 z usługą e-płatności „Przelewy24”.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z sektora przedsiębiorstw użyteczności publicznej

r.

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI Sp. z o.o. w Pabianicach wybrała GreenPost jako dostawcę e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji systemu RAI ERP z systemem GreenMail24 w oparciu o zaprojektowany przez producenta oprogramowania ERP - firmę RAI Sp. z o.o. , moduł integracyjny, który umożliwi pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu RAI ERP.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerzył zakres e-usług dla Klientów posiadających system Comarch ERP XL !

r.

GreenPost Sp. z o.o. dzięki współpracy z Partnerem Comarch, firmą Pulsar System Sp. z o.o. rozszerzyła zakres swoich usług udostępnianych automatycznie z poziomu systemu Comarch ERP XL. Spółka Pulsar System zwiększyła zakres funkcjonalny autorskiej aplikacji XL2GreenMail24, umożliwiając z poziomu modułu „Noty i Upomnienia” systemu Comarch ERP XL uruchomienie e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów finansowych. Lista dokumentów generowanych z tego modułu dystrybuowanych przez GreenPost obejmować będzie noty odsetkowe oraz monity.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost

r.

Wrocławska firma JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. wybrała GreenPost jako dostawcę e-usług w zakresie automatycznej dystrybucji e-faktur oraz elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedaży, zarówno faktur elektronicznych jak i papierowych. Udostępnienie e-usług świadczonych przez GreenPost w ramach podpisanej umowy umożliwi uzyskanie istotnych oszczędności przez JUCHA BETON dzięki automatyzacji procesu dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma R.Twining and Company Sp. z o.o. nowym Klientem GreenPost !

r.

Firma R.Twining and Company Sp. z o.o. reprezentująca w Polsce znanego brytyjskiego producenta herbat R.Twining and Company Limited należącego do koncernu Associated British Foods podjęła decyzję o wyborze Greenpost jako dostawcy e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów płacowych w ramach integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Marflex -M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. zwiększa wolumen e-faktur wykorzystując e-usługi GreenPost!

r.

Firma Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy Maillis Group rozszerzy zakres e-usługi GreenPost, obejmując procesem e-fakturowania faktury wystawiane w biurach sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Grecji. Na aktualnym etapie projektu e-faktury wystawiane są z biura sprzedaży w Polsce dla klientów Marflex z takich krajów jak: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy, Niemcy, Francja, Belgia, Dania, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

Zobacz więcej

Międzynarodowa konferencja Exchange Summit 2019 E-Invoicing/E-Billing odbyła się w tym roku w Wiedniu

r.

Exchange Summit 2019 E-Invoicing/E-Billing to międzynarodowa konferencja poświęcona usługom elektronicznego fakturowania oraz zarządzania elektronicznymi płatnościami. Exchange Summit organizowany jest corocznie przez szwajcarską firmę Vereon AG.

Zobacz więcej

Kolejna firma korzystająca z systemu enova365 oraz platformy GreenMail24 rozszerzyła zakres e-usług GreenPost !

r.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony „JOKER” Sp. z o.o. korzystająca z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24 rozszerzyła zakres wysyłanych i archiwizowanych dokumentów o dokumenty finansowe wystawiane w module „Ewidencja Środków Pieniężnych” systemu enova365.

Zobacz więcej

Abplanalp Sp. z o.o. - jeden z największych dystrybutorów obrabiarek w Europie Środkowej Klientem GreenPost!

r.

Abplanalp Sp. z o.o. - jedna z największych firm w Europie Środkowej, od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali, podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej i papierowej dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

2 4 5 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę