GreenPost - nowoczesna i bezpieczna dystrybucja e-faktur


Czy wiedzą Państwo, że statystyczny Polak wykorzystuje rocznie około 150 kg papieru? Znaczna część to niepotrzebne formularze, które są regularnie niszczone podczas archiwizacji faktur. Jako GreenPost mamy jednak na to skuteczne rozwiązanie — umożliwiamy wysyłkę elektroniczną dokumentów. Jakie są zalety wysyłki e-faktur? Przede wszystkim, dzięki dystrybucji e-faktur, czy ogólnej wysyłce e-dokumentów, przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na wprowadzenie naszego systemu zminimalizuje swoje wydatki, a dodatkowo ograniczy produkcję odpadów. E-faktury to rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów. Wdrażając opcję wysyłek elektronicznych dokumentów oraz e-faktur można liczyć na odpowiednie bezpieczeństwo, czego dopilnują nasi informatycy. Jeżeli chcą Państwo ograniczyć ilość zużywanego w biurze papieru, proponowane przez nas systemy dystrybucji faktur elektronicznych i przesyłania e-dokumentów okażą się strzałem w dziesiątkę!


Czy e-faktury mają sens?


Biorąc pod uwagę duże zużycie papieru w różnego rodzaju firmach — jak najbardziej! Po pierwsze bezpieczna dystrybucja faktur elektronicznych poprzez wysyłkę elektroniczną dokumentów pozwala na efektywne zmniejszenie ponoszonych przez przedsiębiorstwa kosztów, zarówno w skali miesiąca, jak i roku. Wreszcie archiwizacja dokumentów elektronicznych nie prowadzi do generowania odpadów, a tym samym faktury elektroniczne i samo przesyłanie e-faktur to bardziej ekologiczna opcja. Interesuje Państwa możliwość ograniczenia wydatków oraz negatywnego wpływu na środowisko? Jeżeli tak, nasz system pozwalający na wysyłkę e-faktur z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania!


Dlaczego warto nam zaufać?


Aktualności

Firma Taurus Ochrona Group Sp. z o. o. z Torunia, posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma Taurus Ochrona Group Sp. z o. o. z Torunia podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.


Więcej

Ministerstwo Finansów przesuwa w czasie obowiązkowe korzystanie z systemu KSeF

r.

Ministerstwo Finansów przesuwa w czasie obowiązkowe korzystanie z systemu KSeF Resort finansów zapowiedział, że powszechny obowiązek korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur tzw. KSeF, nie stanie się obowiązkowy od początku przyszłego roku, a dopiero od 1 lipca 2024 r.


Więcej

Firma ADLER-Polska Sp. z.o.o. zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

Firma ADLER-Polska Sp. z.o.o. zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych W ramach podpisanej umowy realizowana będzie e-usługa obejmująca bezpieczną, dystrybucję i archiwizację e-faktur.


Więcej

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS

r.

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS Od stycznia platforma GreenMail24 umożliwi swoim Klientom przesyłanie powiadomień SMS o wystawionych dokumentach. Wiadomo, że wiadomość e-mail nie zawsze dociera do adresata. Zdarza się, że trafia do SPAM-u bądź ginie ona w natłoku zgromadzonych wiadomości.


Więcej

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost

r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki


Więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę