GreenPost - nowoczesna i bezpieczna dystrybucja e-faktur


Czy wiedzą Państwo, że statystyczny Polak wykorzystuje rocznie około 150 kg papieru? Znaczna część to niepotrzebne formularze, które są regularnie niszczone podczas archiwizacji faktur. Jako GreenPost mamy jednak na to skuteczne rozwiązanie — umożliwiamy wysyłkę elektroniczną dokumentów. Jakie są zalety naszej oferty? Przede wszystkim, dzięki dystrybucji e-faktur, czy ogólnej wysyłce e-dokumentów, przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na wprowadzenie naszego systemu zminimalizuje swoje wydatki, a dodatkowo ograniczy produkcję odpadów. Wdrażając opcję wysyłek elektronicznych dokumentów oraz e-faktur można liczyć na odpowiednie bezpieczeństwo, czego dopilnują nasi informatycy. Jeżeli chcą Państwo ograniczyć ilość zużywanego w biurze papieru, proponowane przez nas systemy przesyłania e-dokumentów - w tym faktur elektronicznych — okażą się strzałem w dziesiątkę!


Czy e-faktury mają sens?


Biorąc pod uwagę duże zużycie papieru w różnego rodzaju firmach — jak najbardziej! Po pierwsze bezpieczna dystrybucja faktur elektronicznych pozwala na efektywne zmniejszenie ponoszonych przez przedsiębiorstwa kosztów, zarówno w skali miesiąca, jak i roku. Wreszcie archiwizacja dokumentów elektronicznych nie prowadzi do generowania odpadów, a tym samym nasze rozwiązanie kładzie nacisk na ekologię. Interesuje Państwa możliwość ograniczenia wydatków oraz negatywnego wpływu na środowisko? Jeżeli tak, nasz system pozwalający na wysyłkę e-faktur z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania!


Dlaczego warto nam zaufać?


Aktualności

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS

r.

Nowa usługa na platformie GreenMail24 – powiadomienia SMS Od stycznia platforma GreenMail24 umożliwi swoim Klientom przesyłanie powiadomień SMS o wystawionych dokumentach. Wiadomo, że wiadomość e-mail nie zawsze dociera do adresata. Zdarza się, że trafia do SPAM-u bądź ginie ona w natłoku zgromadzonych wiadomości.


Więcej

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost

r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Lubkowie Spółka z o.o. będzie korzystał z usług GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki


Więcej

GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system enova365

r.

Spółka Agrochest Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.


Więcej

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. wykorzysta system GreenMail24 do elektronicznej dystrybucji i archiwizacji swoich wszystkich faktur

r.

Firma VITAMED PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Dzięki integracji proces e-fakturowania zostanie w pełni zautomatyzowany, przynosząc określone korzyści finansowe wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawnego e-faktur i skutecznego ich doręczania do Klientów firmy VITAMED PHARMACEUTICALS.


Więcej

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej”

r.

„Czas na e-księgowość i e-biura rachunkowe” - to tytuł artykułu, który ukazał się 9 grudnia na stronach „Rzeczpospolitej” W artykule tym autorzy opisują jak dzisiaj wygląda praca księgowości, która nie musi poświęcać czasu na układanie dokumentów w segregatorach czy na ich ręczne przepisywanie. Automatyzacja Procesów przyspiesza pracę księgowego, a przechowywanie dokumentów w chmurze powoduje, że dostęp do nich jest łatwy i możliwy w dowolnej chwili. Przedsiębiorca i księgowy na bieżąco widzą ich stan i łatwiej jest im współpracować.


Więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę