Aktualności GreenPost


GreenPost integruje e-usługi z systemem Symfonia ERP !

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i BLOT Technologie Informatyczne (właściciel e-sklepu SymfoniaDodatki.pl) podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy BLOT opracuje nowy moduł integracyjny w postaci dodatku do systemu Symfonia ERP umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Symfonia ERP poprzez jego integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z branży „business service and security” !

r.

Grupa HUNTERS będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system SAP ERP będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy M.J. Maillis podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi dystrybucji e-faktur dla swoich Klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Usługa e-fakturowania będzie skutecznie realizowana dzięki integracji korporacyjnego systemu SAP ERP Grupy M.J. Maillis z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów !

r.

Przedsiębiorstwo MULTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Przedsiębiorstwo MULTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z Opola będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firmy GreenPost i A2 Customer Care zdecydowały się na współpracę na rynku „Utilities”

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i A2 Customer Care sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy A2CC opracuje nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemów SAP for Utilities i SAP Hybris Biling poprzez ich integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firmy PULSAR SYSTEM i GreenPost rozpoczęły współpracę

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i PULSAR SYSTEM podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy PULSAR SYSTEM opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Comarch ERP XL poprzez jego integrację z platformą GreenMail24

Zobacz więcej

Grupa Lambda z Poznania rozpoczęła współpracę z GreenPost !

r.

Grupa Lambda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dystrybucja spółka komandytowa z Poznania podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi e-fakturowania. W ramach podpisanej umowy realizowana będzie e-usługa obejmująca bezpieczną, z wykorzystaniem podpisu elektronicznego i kwalifikowanego znacznika czasu, dystrybucję i archiwizację e-faktur. Dzięki integracji systemu informatycznego Grupy Lambda z platformą GreenMail24 proces dystrybucji dokumentów będzie w pełni zaumatyzowany, gwarantując skuteczne doręczanie e-dokumentów wraz ewidencją elektronicznego potwierdzenia odbioru e-faktur przez Klientów Grupy Lambda.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma PPH Tekla Krzysztof Tekla będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi e-dystrybucji i e-archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Grupa Inoutic rozpoczęła współpracę z GreenPost !

r.

Międzynarodowa Grupa Inoutic podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi e-fakturowania dla swojego oddziału w Czechach. Usługa e-fakturowania będzie skutecznie realizowana dzięki integracji korporacyjnego systemu ERP Grupy z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółka SONOVA POLSKA należąca do szwajcarskiej Grupy SONOVA Klientem GreenPost !

r.

SONOVA POLSKA Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost Sp. z o.o., której przedmiotem jest świadczenie usług kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców Sonova. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji Systemu ODL ERP z systemem GreenMail24 w oparciu o opracowany przez firmę ODL Sp. z o.o. moduł integracyjny umożliwiający pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu ODL ERP.

Zobacz więcej

1 3 4 5 8
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę