Aktualności GreenPost


GreenPost rozszerza zakres świadczonych e-usług dla Grupy Selena

r.

Grupa Selena (ponad 20 przedsiębiorstw w Grupie w Polsce i na świecie) korzystająca z usług GreenPost w zakresie archiwizacji i dystrybucji e-faktur w spółce dystrybucyjnej Selena S.A. podjęła decyzję o rozszerzeniu współpracy z GreenPost.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnił już swoje zintegrowane e-usługi Klientom posiadającym system Symfonia ERP !

r.

W ramach współpracy z GreenPost, Partner Sage firma BLOT Sp. z o.o. (właściciel e-sklepu SymfoniaDodatki.pl) opracowała nowy moduł integracyjny w postaci dodatku do systemu Symfonia ERP.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z rynku firm dystrybucyjnych !

r.

CENTRUM DRUKU SPÓŁKA JAWNA ADAM STACHURA, MARIOLA STACHURA, dystrybutor urządzeń drukujących dla domu i biura podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

Kolejna firma z branży „business service and security” podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy kompleksowych e-usług!

r.

Unitrez Ochrona OP Sp. z o.o. Sp. k. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów

r.

Firma Osadkowski S.A. największy polski dystrybutor środków produkcji dla rolnictwa korzystać będzie z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi e-fakturowania w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejne firmy posiadające system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firmy INELO Polska Sp. z o.o. oraz OCRK Polska Sp. z o.o. w ramach podpisanej umowy z GreenPost będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółka WEDOIT z Warszawy korzysta z usługi e-fakturowania GreenPost

r.

Warszawska spółka z sektora ERP & IT WEDOIT podpisała umowę z GreenPost na usługi e-fakturowania w oparciu o integrację systemu enova365 z e-usługami GreenPost.

Zobacz więcej

Firmy SUPREMIS Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania ERP SAP Business One i GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy partnerskiej.

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z systemem SAP Business One jako systemem źródłowymi generującymi znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

Zobacz więcej

Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost

r.

Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur zarówno elektronicznych jak i papierowych. Automatyzację e-usług GreenPost zapewni moduł integracyjny enova365 eFaktura GreenMail24 opracowany przez producenta systemu enova365 firmę Soneta Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spółka SGB Leasing z powodzeniem wdraża koncepcję „Biuro bez papieru”, skutecznie obniżając koszty operacyjne !

r.

W 2015 roku spółka SGB Leasing podpisała z GreenPost umowę na korzystanie z kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur realizowanych przez GreenPost w oparciu o autorską platformę GreenMail24. W ramach podpisanej umowy Greenpost opracował moduł integracyjny do systemu leasingowego SGB Leasing umożliwiający automatyczne przekazywanie faktur i innych dokumentów do systemu GreenMail24 w celu ich elektronicznej i papierowej dystrybucji do leasingobiorców SGB Leasing. E-usługi GreenPost charakteryzuje pełna ciągłość ich świadczenia w połączeniu ze stuprocentową skutecznością doręczania e-faktur i innych e-dokumentów Klientom SGB Leasing.

Zobacz więcej

1 3 5 7 14
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę