Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski nowym Klientem GreenPost !


Napisał: greenpost

Hurtownia narzędzi PHU Inter-Grahen Henryk Workowski podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako usługodawcę/operatora w zakresie kompleksowej  dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów Comarch ERP Optima i GreenMail24.

 

W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, promowanej przez GreenPost, firma będzie realizować proces e-fakturowania poprzez platformę GreenMail24, jak również będzie archiwizować faktury papierowe w elektronicznym Archiwum GreenMail24. Greenpost, świadcząc kompleksowe usługi zapewni również dystrybucję faktur papierowych z wykorzystaniem usługi operatorów Speedmail i Poczty Polskiej w ramach podpisanych umów z tymi operatorami. Ta kompleksowa usługa dystrybucji i archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych przyniesie Inter-Grahen znaczne oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych procesów z poziomu systemu Comarch ERP Optima i atrakcyjnej ofercie cenowej e-usług GreenPost.

 

Hurtownia Inter-Grahen od 20 lat zaopatruje pomorskie firmy w narzędzia warsztatowe, budowlane, ogrodnicze oraz BHP. Firma zajmuje się kompleksową obsługą instytucji publicznych, hurtowni, sklepów oraz firm handlowych, stawiając  przede wszystkim na jakość oferowanych narzędzi największych producentów,  takich jak TOYA (producent marki YATO), DeWALT, Black&Decker, Stanley, Kubala, Condor Werkzeug i wiele innych.

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę