GreenPost pozyskuje kolejnego Klienta z branży „business service and security” !


Napisał: greenpost

Spółki należące do Grupy Piast ( PIAST GROUP, PIAST PATROL, P&P BUSINESS GROUP, PIAST BUSINESS SERVICE ) będą korzystać z e-usług  GreenPost.  Zakres podpisanych umów obejmuje usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych.

 

Automatyzację świadczenia usług zapewni  integracja systemów SIMPLE  i GreenMail24 w oparciu o moduł integracji, który zostanie  zaprojektowany i wykonany przez GreenPost. Skorzystanie z kompleksowych usług dotyczących dystrybucji i archiwizacji faktur  przyniesie Grupie Piast  znaczące oszczędności przy  jednoczesnym  najwyższym standardzie zapewnienia bezpieczeństwa ich realizacji , spełnionym zgodnie z posiadanym przez GreenPost  certyfikatem  ISO 27 001.

 

GRUPA PIAST od ponad 60 lat zajmuje się ochroną osób i mienia, wykonywaniem usług porządkowo – czystościowych, obsługą procesów produkcyjnych oraz wieloma innymi usługami, których oczekują  Klienci Grupy. Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do realizowanych usług oraz chęci poszukiwania coraz korzystniejszych rozwiązań biznesowych GRUPA PIAST jest  dynamicznie rozwijającą się firmą z tej branży w Polsce.

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę