GreenPost pozyskał kolejnego Klienta posiadającego system Comarch ERP Optima !


Napisał: greenpost

Firma INSTALL Wrzask i Kabaciński Spółka Jawna będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedaży oraz przyjmowania i archiwizacji e-faktur od swoich dostawców. Automatyzację usług z poziomu systemu Comarch ERP Optima zapewni moduł integracyjny Optima2GreenMail24 firmy Pulsar System, Partnera Comarch współpracującego z GreenPost.

 

W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, promowanej i wdrażanej przez GreenPost, spółka będzie realizować proces e-fakturowania poprzez platformę GreenMail24 oraz archiwizować faktury papierowe w elektronicznym Archiwum GreenMail24. Umowa obejmuje również obsługę przygotowania faktur papierowych do wysyłki w postaci tradycyjnych listów i ich ekspedycję przez operatorów pocztowych, jak również automatyczne przyjmowanie przez system GreenMail24 e-faktur od dostawców spółki i ich archiwizowanie w jednym wspólnym e-Archiwum GreenMail24.

 

Ta kompleksowa usługa dystrybucji, przyjmowania  i archiwizacji wszystkich faktur  przyniesie firmie INSTALL  określone oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych usług  z poziomu systemu Comarch ERP Optima.

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę