Firma Marflex -M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. zwiększa wolumen e-faktur wykorzystując e-usługi GreenPost!


Napisał: greenpost

Firma Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy Maillis Group rozszerzy zakres e-usługi GreenPost, obejmując procesem e-fakturowania faktury wystawiane w biurach sprzedaży w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Grecji. Na aktualnym etapie projektu e-faktury wystawiane są z biura sprzedaży w Polsce dla klientów Marflex z takich krajów jak: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy, Niemcy, Francja, Belgia, Dania, Finlandia, Litwa, Łotwa oraz Estonia.

 

Od momentu uruchomienia usług w maju 2019, do dzisiaj, ilość faktur elektronicznych w stosunku do wszystkich faktur wystawianych przez naszą spółkę wzrosła do poziomu 50 %. Rozszerzenie zakresu e-fakturowania na pozostałe europejskie biura sprzedaży, przy równoległym zwiększeniu konwersji faktur papierowych na elektroniczne umożliwi naszej firmie uzyskanie znacznych oszczędności przy jednoczesnym skróceniu czasu doręczenia faktur Klientom przez nas obsługiwanych, zlokalizowanych w ponad 30 krajach Europy  – mówi Dariusz Mroczkowski  – kierownik projektu e-faktury w spółce Marflex -M.J.Maillis Poland.

 

Grupa Maillis Group z prawie półwiecznym doświadczeniem w przemyśle opakowań zajmuje się produkcją i dystrybucją rozwiązań stosowanych do końcowego pakowania produktów. Grupa stale przoduje w nowych rozwiązaniach technologicznych w zakresie parku maszynowego, jak również metod zabezpieczania i ochrony każdego rodzaju i wielkości ładunków – stale mając na uwadze łatwość ich użytkowania i niskie koszty. Grupa Maillis Group świadczy usługi klientom w ponad 52 krajach na całym świecie poprzez sieć 31 oddziałów oraz ponad 350 niezależnych dystrybutorów.

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę