CDN Partner we Wrocławiu wiodący dostawca systemów Comarch ERP oraz GreenPost Sp. z o.o. podjęły współpracę !


Napisał: greenpost

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm. Kompleksowe e-usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur i innych dokumentów będą oferowane Klientom CDN Partner we Wrocławiu korzystającym z systemów Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL jako systemów źródłowych, które  generują znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

 

W obszarze wdrożonych systemów Comarch ERP, CDN Partner we Wrocławiu  będzie udostępniał swoim Klientom e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur poprzez instalację gotowych modułów/wtyczek zapewniających integrację z platformą GreenMail24 oraz pełną automatyzację e-fakturowania i innych usług z poziomu systemów Comarch ERP, gwarantując konkretne oszczędności, zarówno Klientom jak i odbiorcom elektronicznych dokumentów.

 

CDN Partner we Wrocławiu podjął również decyzję o skorzystaniu z rozwiązania  GreenMail24 na własne potrzeby, co pozwoli firmie, niezależnie od uzyskania określonych oszczędności, na spopularyzowanie e-usług GreenPost wśród Klientów CDN Partner. 

 

CDN Partner we Wrocławiu jest jednym z najbardziej doświadczonych i jednym z najstarszych w Polsce Partnerów Comarch  wdrażającym oprogramowanie biznesowe klasy ERP Comarch Optima oraz Comarch ERP XL dla średnich i dużych przedsiębiorstw.  Z systemów Comarch ERP wdrożonych w ciągu 25 lat istnienia CDN Partner we Wrocławiu korzysta ponad 1800 Klientów.

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę