Aktualności GreenPost


Kolejne firmy posiadające system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firmy INELO Polska Sp. z o.o. oraz OCRK Polska Sp. z o.o. w ramach podpisanej umowy z GreenPost będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółka WEDOIT z Warszawy korzysta z usługi e-fakturowania GreenPost

r.

Warszawska spółka z sektora ERP & IT WEDOIT podpisała umowę z GreenPost na usługi e-fakturowania w oparciu o integrację systemu enova365 z e-usługami GreenPost.

Zobacz więcej

Firmy SUPREMIS Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania ERP SAP Business One i GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy partnerskiej.

r.

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z systemem SAP Business One jako systemem źródłowymi generującymi znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

Zobacz więcej

Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost

r.

Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur zarówno elektronicznych jak i papierowych. Automatyzację e-usług GreenPost zapewni moduł integracyjny enova365 eFaktura GreenMail24 opracowany przez producenta systemu enova365 firmę Soneta Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Spółka SGB Leasing z powodzeniem wdraża koncepcję „Biuro bez papieru”, skutecznie obniżając koszty operacyjne !

r.

W 2015 roku spółka SGB Leasing podpisała z GreenPost umowę na korzystanie z kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji faktur realizowanych przez GreenPost w oparciu o autorską platformę GreenMail24. W ramach podpisanej umowy Greenpost opracował moduł integracyjny do systemu leasingowego SGB Leasing umożliwiający automatyczne przekazywanie faktur i innych dokumentów do systemu GreenMail24 w celu ich elektronicznej i papierowej dystrybucji do leasingobiorców SGB Leasing. E-usługi GreenPost charakteryzuje pełna ciągłość ich świadczenia w połączeniu ze stuprocentową skutecznością doręczania e-faktur i innych e-dokumentów Klientom SGB Leasing.

Zobacz więcej

Firmy WEDOIT i GreenPost podjęły współpracę !

r.

Warszawska spółka z sektora ERP & IT WEDOIT podjęła decyzję o współpracy z GreenPost w zakresie e-usług dystrybucji i archiwizacji faktur oraz innych dokumentów oferowanych dzięki integracji z systemami ERP enova365, Comarch XL i Comarch Optima, które wdraża WEDOIT. Pierwszym efektem tej współpracy było udostępnienie usługi e-fakturowania, w ramach integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24, Klientowi WEDOIT, firmie z branży dystrybucji materiałów budowlanych.

Zobacz więcej

GreenPost integruje e-usługi z systemem Symfonia ERP !

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i BLOT Sp. z o.o. (właściciel e-sklepu SymfoniaDodatki.pl) podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy BLOT opracuje nowy moduł integracyjny w postaci dodatku do systemu Symfonia ERP umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Symfonia ERP poprzez jego integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z branży „business service and security” !

r.

Grupa HUNTERS będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system SAP ERP będzie korzystać z e-usług GreenPost !

r.

Firma Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy M.J. Maillis podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi dystrybucji e-faktur dla swoich Klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Usługa e-fakturowania będzie skutecznie realizowana dzięki integracji korporacyjnego systemu SAP ERP Grupy M.J. Maillis z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów !

r.

Przedsiębiorstwo MULTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Przedsiębiorstwo MULTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z Opola będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 5 7 9 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę