Aktualności GreenPost


Greenpost otrzymał certyfikat ISO/IEC 27001 : 2013 !

r.

GreenPost otrzymał certyfikat ISO/IEC 27001 : 2013 dla wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Certyfikat obejmuje e-usługi GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur oraz innych dokumentów realizowane w oparciu o autorską platformę GreenMail24 zlokalizowaną w prywatnej chmurze oraz moduły integracyjne instalowane w systemach ERP Klientów GreenPost. Otrzymany certyfikat jest gwarancją spełnienia przez Greenpost najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Zobacz więcej

Firma Kotar Sp. z o.o. zdecydowała się na rozszerzenie zakresu usług GreenPost

r.

Firma Kotar Sp.z o.o. która z powodzeniem korzysta z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24, zdecydowała się na ich rozszerzenie.

Zobacz więcej

Kolejne firmy posiadające system enova365 zdecydowały się na e-usługi GreenPost !

r.

Firmy OLKOP Sp. z o.o. oraz Hurtownia Olejów i Paliw Gabriel Kropkowski w ramach podpisanych umów z GreenPost będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnia nową, wielojęzyczną wersję systemu GreenMail24 !

r.

W czerwcu 2018 GreenPost udostępnił wielojęzyczną wersję portalu GreenMail24. Aktualnie upubliczniona wersja systemu jest wersją polsko - angielską, przy czym rozszerzona funkcjonalność tej wersji portalu zapewnia możliwość ustawienia w koncie, zarejestrowanego na platformie GreenMail24 Klienta GreenPost, dedykowanego języka do komunikacji, zarówno dla użytkowników konta nadawczego jak i odbiorców e-faktur.

Zobacz więcej

Usługa e-fakturowania GreenPost będzie wspierać proces sprzedaży w sklepach internetowych Grupy TOYA!

r.

Firma TOYA S.A. podjęła decyzję o rozszerzeniu zakresu e-usług GreenPost i udostępni przez serwis GreenMail24 Klientom swoich sklepów internetowych dostarczanie e-faktur.

Zobacz więcej

GreenPost rozszerza zakres świadczonych e-usług dla Grupy Selena

r.

Grupa Selena (ponad 20 przedsiębiorstw w Grupie w Polsce i na świecie) korzystająca z usług GreenPost w zakresie archiwizacji i dystrybucji e-faktur w spółce dystrybucyjnej Selena S.A. podjęła decyzję o rozszerzeniu współpracy z GreenPost.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnił już swoje zintegrowane e-usługi Klientom posiadającym system Symfonia ERP !

r.

W ramach współpracy z GreenPost, Partner Sage firma BLOT Sp. z o.o. (właściciel e-sklepu SymfoniaDodatki.pl) opracowała nowy moduł integracyjny w postaci dodatku do systemu Symfonia ERP.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów z rynku firm dystrybucyjnych !

r.

CENTRUM DRUKU SPÓŁKA JAWNA ADAM STACHURA, MARIOLA STACHURA, dystrybutor urządzeń drukujących dla domu i biura podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy e-usług w zakresie kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców spółki.

Zobacz więcej

Kolejna firma z branży „business service and security” podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy kompleksowych e-usług!

r.

Unitrez Ochrona OP Sp. z o.o. Sp. k. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost pozyskuje kolejnych Klientów

r.

Firma Osadkowski S.A. największy polski dystrybutor środków produkcji dla rolnictwa korzystać będzie z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi e-fakturowania w oparciu o integrację systemów Comarch ERP XL i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 4 6 8 15
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę