Aktualności GreenPost


Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy ITMation opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu Microsoft Dynamics AX dzięki integracji tego systemu ERP z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost i Idea Money uruchamiają wspólny projekt !

r.

GreenPost i Idea Money – spółka z Grupy Idea Bank zajmującą się usługami faktoringu i windykacji podjęły decyzję w zakresie wspólnego oferowania usług e-fakturowania i faktoringu dzięki integracji systemów GreenMail24 i IdeaFaktor24. Dzięki integracji możliwa będzie automatyzacja procesu przekazywania zleceń na usługi faktoringu i ich monitoringu bezpośrednio z poziomu systemu źródłowego Klienta generującego faktury. GreenPost w ramach współpracy z dostawcami systemów źródłowych wdrożył usługi e-fakturowania w integracji z różnymi systemami ERP takimi jak SAP ERP, SAP Business One, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV i wieloma innymi.

Zobacz więcej

Grupa Selena rozszerza usługi GreenPost

r.

Grupa Selena rozszerza usługi GreenPost

Zobacz więcej

Firma Georg Utz Sp. z o.o. zdecydowała się na usługi GreenPost

r.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. należąca do szwajcarskiej Grupy Georg Utz Holding AG renomowanego producenta produktów z tworzyw sztucznych zdecydowała się na usługi GreenPost w integracji z systemem Microsoft Dynamics AX. W ramach podpisanej umowy GreenPost udostępni e-usługi w zakresie elektronicznej dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych oraz elektronicznego przyjmowania i archiwizacji faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma podpisała umowę na e-usługi GreenPost

r.

Firma Consultronix S.A. z Krakowa znany dystrybutor sprzętu medycznego podpisała umowę z GreenPost na obsługę e-dokumentów w integracji z systemem enova365. Usługi obejmują elektroniczną dystrybucję e-faktur sprzedażowych wraz z ich archiwizacją oraz automatyczne przyjmowanie i archiwizację e-faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma z Wrocławia Klientem GreenPost

r.

Kolejna firma z Wrocławia Assmann Distribution korzysta z usług GreenPost z zakresie e-archiwizacji i dystrybucji faktur w ramach integracji systemu GreenMail24 z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV. E-usługi GreenPost obejmują wszystkie faktury tego dystrybutora.

Zobacz więcej

Usługi GreenMail24 uruchomione w spółce Pekar

r.

W ramach wdrożenia w pierwszym etapie zostały udostępnione usługi GreenMail24 w zakresie e-archiwizacji i e-fakturowania w integracji z systemem PolkaSQL w centrali spółki.W drugim etapie usługami objęte zostaną filie spółki.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnia usługi e-fakturowania w TVP S.A.

r.

Zobacz więcej

Klienci Tauron Dystrybucja S.A. otrzymują e-faktury poprzez platformę GreenMail24.

r.

Tauron Dystrybucja S.A. po okresie pilotażowym zdecydował o udostępnieniu usługi e-fakturowania wszystkim swoim Klientom , w pierwszym etapie projektu z usługi e-faktury realizowanej przez GreenPost mają skorzystać Klienci z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Zobacz więcej

Działanie platformy GreenMail24

r.

W najnowszym biuletynie informacyjnym firmy ADH-Soft ukazał się obszerny artykuł na temat integracji systemu LEO Leasing z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę