Aktualności GreenPost


Emerson Direct Communication Sp.z o.o. oraz GreenPost uruchomiły wspólny projekt

r.

Emerson Direct Communication Sp.z o.o. oraz GreenPost uruchomiły wspólny projekt dotyczący integracji rozwiązań dostępnych od pewnego czasu na rynku, tj. usługi elisty.pl i GreenMail24.

Zobacz więcej

Współpraca firm GreenPost i docFlow S.A.

r.

W dniu 16 czerwca 2015 firmy GreenPost i docFlow S.A. podpisały porozumienie o współpracy w zakresie wspólnego oferowania swoich usług w obszarze obsługi dokumentów papierowych i elektronicznych w modelu BPO (Business Process Outsourcing).

Zobacz więcej

Usługi GreenPost u Partnerów systemu enova365

r.

Kolejny Partner enova365, firma ARKomp Systemy Komputerowe zdecydowała się na skorzystanie z usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów w integracji z systemem enova365.

Zobacz więcej

Firma Extor S.A. z Warszawy nowym Klientem GreenPost.

r.

Extor S.A. będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur. W ramach podpisanej w dniu 11 czerwca 2015 umowy z GreenPost usługi będą realizowane w oparciu o integrację z autorskim systemem Extor Costkiller.pl.

Zobacz więcej

Krajowe Wielostronne Forum Elektronicznego Fakturowania

r.

Krajowe Wielostronne Forum Elektronicznego Fakturowania pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów

Zobacz więcej

Europejskie Forum Podpisu Elektronicznego

r.

Europejskie Forum Podpisu Elektronicznego (EFPE) to międzynarodowa konferencja poświęcona elektronicznym usługom zaufania, w tym: podpisowi elektronicznemu, PKI oraz elektronicznej identyfikacji. Organizowana jest corocznie w Polsce przez Unizeto Technologies SA i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

Zobacz więcej

Integracja systemu Finansea firmy Bensari Software Sp. z o.o. z platformą GreenMail24.

r.

Firma Bensari Software Sp. z o.o. w ramach współpracy z naszą firmą podjęła decyzję o integracji autorskiego systemu zarządzania monitoringiem i windykacją Finansea z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Unit4 Polska Sp. z o.o. i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

r.

Firmy Unit4 Polska Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania biznesowego i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

Zobacz więcej

Usługa e-fakturowania w Tauron Dystrybucja S.A

r.

Tauron Dystrybucja S.A. największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, po wdrożenia usług e-fakturowania dla Klientów województwa dolnośląskiego i opolskiego zdecydował o rozszerzeniu zakresu tych usług dla przedsiębiorstw województwa małopolskiego , śląskiego i częściowo dla firm z województwa podkarpackiego , świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Klienci biznesowi z tych województw będą mogli korzystać z e-faktur dzięki integracji systemu GreenMail24 z systemem bilingowym firmy Apus Komputerowe Systemy Zarządzania.

Zobacz więcej

GreenPost i firma Ad Akta S.A.

r.

GreenPost i firma Ad Akta S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie wspólnego oferowania swoich usług w zakresie obsługi e-dokumentów oraz dokumentów papierowych. Firma Ad Akta jest obecnie jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją wykorzystując zaawansowane, najnowsze technologie.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę