Aktualności GreenPost


Kolejna firma leasingowa będzie korzystać z usług GreenPost.

r.

Poznańska firma leasingowa SGB Leasing Sp. z o.o. należąca do Spółdzielczej Grupy Bankowej podpisała umowę z GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów LEO Leasing i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna firma z Wrocławia podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych.

r.

Wrocławska firma informatyczna SSK Sp. z o.o. należąca do grupy kapitałowej Surfland będzie korzystać z e-usług GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Integracja usług GreenPost z systemem do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

r.

Firma Infotelecom z Poznania, Partner enova podjęła decyzję dotyczącą wykonania modułu integracyjnego do platformy GreenMail24 w ramach autorskiego systemu kompleksowo obsługującego zakłady komunalne

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 będzie korzystać z usług GreenPost !

r.

Firma BPM Lighting Polska Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Udostępnione usługi umożliwią elektroniczną archiwizację wszystkich faktur sprzedażowych w ramach oferowanej przez GreenPost koncepcji „Biuro bez papieru”.

Zobacz więcej

Politechnika Wrocławska i GreenPost podpisały umowę ramową o współpracy.

r.

Politechnika Wrocławska i GreenPost podpisały umowę ramową o współpracy. Umowa jest efektem zainteresowania Uczelni transferem technologii w ramach projektu ENGINE realizowanego w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz zainteresowania GreenPost współpracą w zakresie rozwoju swoich produktów.

Zobacz więcej

Kolejny Partner enova firma Komako Sp. z o. o. zdecydowała się na usługi GreenPost !

r.

Firma Komako Sp. z o.o. ze Szczecina będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24. Beneficjentami usług GreenPost będą również pozostałe spółki z grupy kapitałowej Komako.

Zobacz więcej

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. korzysta z e-usług GreenPost.

r.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. z Poznania zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

Zobacz więcej

GreenPost podpisał umowę o współpracy w ramach projektu Akademia Innowacyjnego Biznesu.

r.

Korzystając z inicjatywy i zaproszenia przez firmę Akrosoft do wspólnego przedsięwzięcia, Greenpost podjął decyzję o uczestnictwie w projekcie Akademia Innowacyjnego Biznesu (AIB) w ramach umowy o współpracy, której uczestnikami są również Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – oddział w Toruniu oraz kancelaria Kinder i Partnerzy Radcowie Prawni.

Zobacz więcej

Kolejny Partner enova365 będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur.

r.

Firma Giax z Olsztyna podpisała z GreenPost umowę w ramach której będzie korzystać z usług kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma ASTOR Sp. z o.o. z Krakowa zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

r.

Firma ASTOR Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę