Spółka SONOVA POLSKA należąca do szwajcarskiej Grupy SONOVA Klientem GreenPost !


Napisał: greenpost

SONOVA POLSKA Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost Sp. z o.o., której przedmiotem jest świadczenie usług kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców Sonova. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji Systemu ODL ERP z systemem GreenMail24 w oparciu o opracowany przez firmę ODL Sp. z o.o. moduł integracyjny umożliwiający pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu ODL ERP.

 

Dzięki usługom Greenpost spółka uzyska określone oszczędności związane ze zmniejszeniem kosztów dystrybucji i archiwizacji dokumentów, jak również zapewni swoim Klientom możliwość  automatycznego przyjmowania e-faktur.

 

SONOVA POLSKA Sp. z o.o. jako członek szwajcarskiej GRUPY SONOVA producenta aparatów słuchowych i akcesoriów wspomagających słyszenie, obecnej  w ponad 100 krajach świata, jest dystrybutorem w Polsce produktów marki Phonak. Są to produkty wytworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, spełniające najwyższe standardy jakości, odpowiadające w pełni potrzebom słuchowym i stylowi życia Klientów, dzięki zaangażowaniu i ścisłej współpracy SONOVA  z protetykami słuchu, pacjentami, a także kadrą akademicką na całym świecie.

 

 

 

związane ze zmniejszeniem kosztów dystrybucji i archiwizacji dokumentów

Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę