Spółka SGB Leasing z powodzeniem wdraża koncepcję „Biuro bez papieru”, skutecznie obniżając koszty operacyjne !


Napisał: greenpost

W 2015 roku spółka SGB Leasing podpisała z GreenPost  umowę na korzystanie z kompleksowych usług dystrybucji i archiwizacji  faktur realizowanych przez GreenPost w oparciu o autorską platformę GreenMail24. W ramach podpisanej umowy Greenpost opracował moduł integracyjny do systemu leasingowego SGB Leasing umożliwiający automatyczne przekazywanie faktur i innych dokumentów do systemu GreenMail24 w celu ich elektronicznej i papierowej dystrybucji do leasingobiorców SGB Leasing. E-usługi GreenPost charakteryzuje pełna ciągłość ich świadczenia w połączeniu ze stuprocentową skutecznością doręczania e-faktur i innych e-dokumentów Klientom SGB Leasing.

 

Od momentu uruchomienia usług w kwietniu 2016, kiedy zaczynaliśmy współpracę z GreenPost, do dzisiaj, ilość faktur elektronicznych w stosunku do wszystkich faktur wystawianych przez naszą spółkę wzrosła do poziomu 82 %. Tak znaczny współczynnik konwersji faktur papierowych na elektroniczne umożliwił naszej firmie uzyskanie znacznych oszczędności przy jednoczesnym skróceniu czasu doręczenia faktur Klientom SGB Leasing – mówi Robert GilGłówny Analityk Systemów IT spółki SGB Leasing.

 

SGB Leasing  Sp. z o.o. to firma z ponad 20 letnią tradycją. Spółka należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej i uzupełniając jej szeroką gamę produktów finansowych, świadczy kompleksowe usługi w zakresie leasingu na najwyższym poziomie. Współpracując z Klientami, SGB Leasing z powodzeniem zaspakaja ich potrzeby inwestycyjne od jednorazowego zakupu środka trwałego do wieloetapowych inwestycji.

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę