Spółka Domino Polska podpisała umowę z GreenPost !


Napisał: greenpost

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  sp.k. wiodący producent i dystrybutor klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku będzie korzystać z e-usług  GreenPost. W ramach podpisanej umowy spółka zrealizuje proces dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych z poziomu systemu Comarch ERP XL poprzez platformę GreenMail24 dzięki pełnej integracji obydwóch systemów. Ta kompleksowa e-usługa  przyniesie firmie bardzo znaczące oszczędności dzięki automatyzacji procesu archiwizacji i dystrybucji faktur sprzedaży wraz z kontrolowaniem rezultatów ich elektronicznej wysyłki oraz atrakcyjnym cenom usług GreenPost.

 

DOMINO POLSKA to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją wiodące prym na rynku produkcji i dystrybucji klamek. Od 2010 roku firma jest właścicielem marki Wild Wood, oferującej szeroki wachlarz podłóg z drewna egzotycznego oraz podłóg laminowanych, a także sprzęt niezbędny do ich montażu. W ofercie spółki jest również profesjonalny sprzęt amerykańskiej firmy GRACO, specjalizującej się w wysokiej klasy urządzeniach do malowania.

 

Owocem działań na rzecz dbania o innowacyjność firmy i przyjazność produktów są liczne nagrody otrzymane w prestiżowych konkursach, w tym nagroda Dobry Design (za unikatowe wzornictwo i precyzję wykonania klamek i podłóg) oraz Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, przyznawany rzetelnym i wiarygodnym podmiotom gospodarczym na Dolnym Śląsku, cechującym się jakością i innowacyjnością, stanowiącym najlepszą wizytówkę rozwoju regionu.

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę