MS Systems - dostawca rozwiązań informatycznych opartych na oprogramowaniu dla firm marki Asseco WAPRO i GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy !


Napisał: greenpost

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z programem WAPRO Mag produkcji firmy Asseco Business Solutions S.A. jako systemem źródłowym generującymi znaczne ilości  elektronicznych i papierowych dokumentów handlowych.

 

W ramach współpracy MS Systems opracuje moduł integracyjny dla programu WAPRO Mag udostępniający e-usługi GreenPost z poziomu systemu WAPRO, zapewniając pełną automatyzację procesu dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedaży dzięki pełnej integracji z platformą GreenMail24.

 

MS Systems to firma, która już od ponad 10 lat jest dystrybutorem oprogramowania Asseco WAPRO. Za swoją działalność firma otrzymała status Złotego Partnera Asseco WAPRO, co czyni ją liderem w południowo-zachodniej Polsce. MS Systems jest również specjalistyczną firmą wdrożeniową oraz niezależnym twórcą systemów komputerowych. MS Systems dostarcza rozwiązania informatyczne przedsiębiorstwom z różnych branż segmentu MSP. Jednym z takich autorskich rozwiązań są systemy Mistral tworzące grupę współpracujących ze sobą programów prezentujących dane pochodzące z programu Asseco WAPRO Mag dla Windows na platformach internetowych.

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę