Kolejne firmy posiadające system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !


Napisał: greenpost

Firmy INELO Polska Sp. z o.o. oraz OCRK Polska Sp. z o.o. w ramach podpisanej umowy z GreenPost będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

 

W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, promowanej przez GreenPost, firmy będą realizować proces e-fakturowania poprzez platformę GreenMail24 jak również  będą archiwizować faktury papierowe w elektronicznym Archiwum GreenMail24. Greenpost w ramach świadczenia kompleksowej usługi zapewni również dystrybucję faktur papierowych z wykorzystaniem usługi Poczty Polskiej i integracji z jej rozwiązaniem „Elektroniczny Nadawca”.

Ta kompleksowa usługa dystrybucji i archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych przyniesie spółkom INELO Polska i OCRK Polska znaczne oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych procesów z poziomu systemu enova365 i atrakcyjnej ofercie cenowej usług GreenPost.

 

INELO Polska Sp. z o,o. to producent najwyższej jakości oprogramowania i elektroniki do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, dedykowanej dla branży transportowej. Z rozwiązań i ułsug Inelo  korzystają liderzy w branży transportowej oraz instytucje kontrolne w  kilkunastu krajach Unii Europejskiej.

 

 

 

OCRK Polska  Sp. z o.o. - Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców to nowoczesna firma outsourcingowa, która świadczy kompleksowe usługi dla firm z branży TSL. Specjalizuje się w rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz w wielu kwestiach związanych z tym obszarem. Działania firmy obejmują teren całej Polski, a centrala firmy znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim, gdzie pracuje kadra ponad 250 osób.                                                                                                                                       

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę