Kolejna firma z branży „business service and security” podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy kompleksowych e-usług!


Napisał: greenpost

Unitrez Ochrona OP Sp. z o.o. Sp. k. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

 

W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, wdrażanej przez GreenPost, Unitrez Ochrona OP będzie realizować proces e-fakturowania poprzez platformę GreenMail24 oraz archiwizować faktury papierowe w elektronicznym Archiwum GreenMail24. Zleciła również GreenPost obsługę przygotowania faktur papierowych do wysyłki w postaci tradycyjnych listów i ich ekspedycję z wykorzystaniem usługi Poczty Polskiej.

Ta kompleksowa, bezpieczna usługa dystrybucji i archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych przyniesie firmie  bardzo znaczące oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych procesów z poziomu systemu enova365 i gwarancji skutecznego doręczania e-faktur do Klientów Unitrez Ochrona OP.

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę