Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi firmy GreenPost !


Napisał: greenpost

Przedsiębiorstwo Remontowo - Handlowe Bobrek sp.j. T. Niewiadomska, J. Małek, B. Macianty w ramach podpisanej umowy skorzysta z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej e-usługi dystrybucji i archiwizacjifaktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych.

Zgodnie z  koncepcją Biuro bez papieru”, promowaną przez GreenPost, firma Bobrek zrealizuje proces e-fakturowania  wykorzystując w pełni zintegrowane systemy: enova365 i GreenMail24. Greenpost w ramach  kompleksowych usług świadczyć będzie również usługę e-archiwizacji  faktur papierowych oraz ich dystrybucji w oparciu o podpisane umowy z operatorami : Pocztą Polską i Speedmail. Skorzystanie z e-usług  GreenPost przyniesie spółce  znaczne oszczędności dzięki pełnej automatyzacji tych procesów z poziomu systemu enova365 i atrakcyjnej ofercie cenowej usług GreenPost.

 

Przedsiębiorstwo Remontowo - Handlowe Bobrek sp.j. T. Niewiadomska, J. Małek, B. Macianty to dystrybutor stali, oferujący wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Oferowane produkty dostępne są w 3 magazynach: w Dąbrowie Górniczej, Iławie oraz Wałczu. Firma zapewnia pełną obsługę logistyczną zamówień  obejmującą kompletację  dostawy, załadunek oraz dostawę  na adres jak również wykonuje  wstępną obróbkę oferowanych produktów w tym: palenie palnikiem gazowym, precyzyjne cięcie kształtowników do 600mm  z możliwością cięcia pod kątem na pile Bomar.

Bobrek jest współwłaścicielem grupy zakupowej European Steel Group sp z o.o.  Funkcjonowanie spółki w ramach zrzeszenia EGS pozwala na zapewnienie  Kontrahentom szerokiego asortymentu oferowanych produktów ze stali węglowych w połączeniu z korzystnymi  warunkami handlowymi.

 

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę