GreenPost i Tailored Mobile Solutions rozpoczęły współpracę!


Napisał: greenpost

GreenPost, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zdecydował się na współpracę z firmą Tailored Mobile Solutions Sp. z o.o. z zamiarem rozszerzenia zakresu swoich usług związanych z dystrybucją i e-archiwizacją faktur.

 

Dzięki integracji e-usług GreenPost z rozwiązaniem TMS możliwe będzie zautomatyzowanie procesu potwierdzania kompletności dostawy towaru dostarczanego do Odbiorcy e-faktury lub faktury papierowej poprzez zastosowanie elektronicznych potwierdzeń z wykorzystaniem mobilnych urządzeń i elektronicznego widocznego  podpisu powiązanego z dokumentem specyfikacji dostawy.

 

Dzięki takiemu rozszerzeniu e-usług GreenPost Klient uzyska dodatkowe, znaczne oszczędności dzięki pełnej redukcji papierowych dokumentów związanych z potwierdzeniem dostaw towarów, które w formie elektronicznej będą bezpiecznie archiwizowane razem z fakturami w e-Archiwum GreenMail24.

 

Tailored Mobile Solutions Sp. z o.o. to innowacyjna firma tworząca oprogramowanie dedykowane przedsiębiorcom, dla których priorytetem jest sprawne i efektywne zarządzanie wszystkimi zasobami. Klientami TMS są zarówno polskie, jak i międzynarodowe korporacje. Kluczowym celem działalności firmy jest kreowanie nowej, sprawniejszej rzeczywistości gospodarczej, dostępnej dzięki urządzeniom mobilnym w każdym miejscu na świecie.

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę