Firmy SUPREMIS Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania ERP SAP Business One i GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy partnerskiej.


Napisał: greenpost

Współpraca obejmuje swoim zakresem wzajemne oferowanie produktów i usług na potrzeby Klientów zainteresowanych komplementarnymi rozwiązaniami obydwóch firm partnerskich. Kompleksowe usługi GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów przynoszące konkretne oszczędności przedsiębiorstwom i ich Klientom będą oferowane w integracji z systemem SAP Business One jako systemem źródłowymi generującymi znaczne ilości dokumentów elektronicznych i papierowych.

 

W ramach współpracy SUPREMIS opracuje moduł integracyjny w systemie SAP Business One udostępniający e-usługi GreenPost z poziomu systemu ERP, zapewniając pełną automatyzację procesu e-fakturowania dzięki integracji z platformą GreenMail24.

 

SUPREMIS Sp. z o.o. jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych w Polsce Partnerów SAP wdrażającym oprogramowania biznesowe klasy ERP SAP Business One dla średnich i dużych przedsiębiorstw. 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę