Firma Petra Sp. z o.o. z Zielonej Góry oraz GreenPost rozpoczęły współpracę!


Napisał: greenpost

 

Firmy Petra Sp. z o.o. z Zielonej Góry oraz GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania usług GreenPost aktualnym i przyszłym Klientom biura rachunkowego PETRA.

 

W ramach współpracy, dostawca systemu Petra24 - firma Destiny Software Sp. z o.o., opracuje dla biura rachunkowego prowadzonego przez Petra Sp. z o.o. funkcjonalny moduł integracyjny do platformy GreenMail24. Dzięki integracji wszyscy Klienci Biura PETRA będą mieli z poziomu z systemu Petra24 automatyczny dostęp do usług GreenPost w zakresie dystrybucji elektronicznych i papierowych dokumentów, w tym e-faktur i faktur papierowych, generowanych w tym systemie oraz ich elektronicznej archiwizacji w Archiwum GreenMail24 z zachowaniem zasady ciągłej zgodności usługi z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podatkowego.

 

Usługi GreenPost są realizowane w modelu outsourcingowym i są rozliczane na podstawie liczby obsługiwanych dokumentów w danym okresie rozliczeniowym. Tak rozszerzona funkcjonalność systemu Petra24 umożliwi Klientom Biura PETRA uzyskać znaczne oszczędności wynikające z korzystania z e-usług GreenPost w ramach funkcjonalności systemu Petra24 rozwijanego przez Destiny Software Sp. z o.o.

 

Petra Sp. z o.o. to SPECJALIŚCI OD PRZYJAZNEJ KSIĘGOWOŚCI, czyli nowoczesne ogólnopolskie biuro rachunkowe działające w oparciu o dedykowany system Petra24, którego dostawcą jest Destiny Software Sp. z o.o. - producent platformy do tworzenia systemów biznesowych oraz systemu Destiny ERP, z którego z powodzeniem korzysta wielu Klientów

 

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę