Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost


Napisał: greenpost

Firma MAR-KOM SYSTEMY INFORMATYCZNE z Bielska-Białej, Partner enova365 będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur zarówno elektronicznych jak i papierowych. Automatyzację e-usług GreenPost zapewni moduł integracyjny   enova365 eFaktura GreenMail24 opracowany przez producenta systemu enova365 firmę Soneta Sp. z o.o.

 

Beneficjentami usługi e-fakturowania będą również Klienci MAR-KOM, dzięki skutecznemu doręczeniu e-faktur poprzez kanał dystrybucji GreenPost i gwarancji ich bezpiecznej, siedmioletniej archiwizacji w Archiwum GreenMail24 zapewnionej przez GreenPost w ramach podpisanej umowy z MAR-KOM. Dystrybucja e-faktur poprzez platformę GreenMail24 umożliwia ich automatyczne przyjęcie i zaksięgowanie w systemie enova365 Klientów MAR-KOM dzięki wykorzystaniu jednej z funkcji modułu integracyjnego.

 

MAR-KOM  SYSTEMY INFORMATYCZNE S.C. działa na rynku oprogramowania dla biznesu od 2008 roku. Od początku działalności  firma wyznaczyła  sobie za cel dostarczanie Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań informatycznych. Będąc Autoryzowanym Partnerem firmy Soneta, producenta oprogramowanie enova365, oferuje Klientom nowoczesny i zintegrowany system klasy ERP stworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów, handlu oraz kadr i płac.  

Oferta MAR-KOM obejmuje również szeroki zakres usług związanych z usługami wdrażania systemów zarządzania klasy ERP, kompleksowej obsługi informatycznej firm i instytucji, wdrażanie rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo przechowywanych danych.

 

 

 


Wróć do listy artykułów
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę