Aktualności GreenPost


Firmy NAV.COM i GreenPost podpisały umowę o współpracy.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i NAV.COM. K. Langier, G. Kowalik Sp. k. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy, NAV.COM opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu ERP Microsoft Dynamics NAV poprzez jego integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Informer, Partner enova365 korzystająca z rozwiązania GreenMail24 w obszarze e-fakturowania rozszerza zakres usług GreenPost !

r.

GreenPost zgodnie z podpisaną umową będzie realizował dla Informer, z poziomu systemu ERP enova365, wdrożonego w spółce, nową usługę dystrybucji faktur papierowych. Usługa wykonywana będzie dzięki integracji platformy GreenMail24 z systemem enova365 oraz z usługą elisty.pl firmy EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.

Zobacz więcej

GreenPost Sp. z o.o. z sukcesem realizuje umowę w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów elektronicznych dla spółek z Grupy LC Corp

r.

GreenPost w ramach podpisanej w 2012 roku umowy z LC Corp S.A. skutecznie realizuje usługi dystrybucji i archiwizacji elektronicznych dokumentów dla spółek z Grupy LC Corp.

Zobacz więcej

Rząd przyjął projekt, który ma wprowadzić e-faktury w zamówieniach publicznych.

r.

W poniedziałek (5 września) Rząd przyjął nowy projekt, który ma na celu wprowadzenie e-faktur w zamówieniach publicznych. Zmiany mają m.in. zmniejszyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej i wyeliminować błędy, które pojawiają się przy ręcznym wprowadzaniu danych z faktur.

Zobacz więcej

CyberProductivity S.A. i GreenPost podpisały umowę partnerską.

r.

Umowa jest efektem zainteresowania obydwóch firm wspólnym oferowaniem usług w ramach systemów CostKiller i GreenMail24 dzięki ich integracji i obejmuje współpracę w zakresie wspólnego poszukiwania Klientów.System CostKiller zapewnia automatyzację obsługi kosztowych dokumentów przychodzących zarówno elektronicznych jak i papierowych w ramach inteligentnego obiegu dokumentów i jego integracji z Archiwum GreenMail24.

Zobacz więcej

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. z Poznania zdecydowała się na rozszerzenie zakresu usług !

r.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o., która z powodzeniem korzysta z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24 zdecydowała się na ich rozszerzenie. W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, promowanej przez GreenPost, Agencja będzie elektroniczne archiwizować faktury papierowe w Archiwum GreenMail24, jak również zleciła GreenPost obsługę przygotowania faktur papierowych do wysyłki w postaci tradycyjnych listów.

Zobacz więcej

EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. pierwszym użytkownikiem zintegrowanych usług GreenMail24.pl i elisty.pl !

r.

GreenPost udostępnił EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. z poziomu systemu ERP Microsoft Dynamics AX, wdrożonego w EDC, kompleksową usługę dystrybucji i archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych, które są automatycznie elektronicznie archiwizowane w jednym centralnym archiwum faktur GreenMail24

Zobacz więcej

GreenPost oferuje nową zintegrowaną usługę wysyłki i archiwizacji faktur papierowych !

r.

GreenPost w ramach partnerskiej współpracy z EDC Expert Direct Communication Sp.z o.o. zakończył projekt integracji platformy GreenMail24 z usługą elisty.pl. Dzięki integracji, w ramach swoich kompleksowych usług dotyczących dystrybucji i archiwizacji dokumentów, GreenPost udostępnił usługę automatycznej archiwizacji i dystrybucji faktur papierowych z poziomu systemów źródłowych Klientów (ERP, biling, inne) poprzez wykorzystanie systemu elisty firmy EDC.

Zobacz więcej

Greenpost uczestnikiem Utilities Innovation Day we Wrocławiu

r.

GreenPost w ramach współpracy ze swoimi Partnerami uczestniczył w seminarium zorganizowanym przez firmę Hicron dla swoich aktualnych i przyszłych Klientów z sektora "Utilities". Uczestnicy "Utilities Innovation Day" zapoznali się z innowacyjnymi rozwiązaniami wspierającym branżę "utilities" wśród których prezentowane były również usługi GreenPost realizowane w oparciu o autorską platformę internetową GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejny Partner enova będzie korzystać z usług GreenPost !

r.

Firma Informer z Jeleniej Góry, Partner enova wdrażająca oprogramowania ERP enova365 będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

1 7 9 11 14
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę