Aktualności GreenPost


Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma P2 Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy PSB podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Martex z branży „automotive” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

Firma Martex Sp. z o.o. z Rybnika będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów Impuls EVO i GreenMail24. Moduł integracyjny zostanie wykonany przez producenta systemu ERP Impuls EVO, firmę BPSC S.A. z Chorzowa.

Zobacz więcej

Wrocławska firma informatyczna Probit zdecydowała się na rozszerzenie zakresu usług !

r.

Wrocławska firma Probit, która z powodzeniem korzysta z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację autorskich systemów PROBIT i GreenMail24, zdecydowała się na ich rozszerzenie. W ramach realizacji koncepcji „Biuro bez papieru”, promowanej przez GreenPost, Probit dodatkowo skorzysta z usługi archiwizacji faktur papierowych w elektronicznym Archiwum GreenMail24, jak również z usługi dystrybucji faktur papierowych w postaci tradycyjnych listów, dzięki integracji systemu GreenMail24 z usługą eListy.pl Partnera GreenPost, spółki EDC Expert Direct Communication.

Zobacz więcej

Kolejna firma podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych

r.

Spółka EGM S.A. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów Microsoft Dynamics NAV i GreenMail24. Autorem modułu integracyjnego w ramach systemu Microsoft Dynamics NAV, z którego korzysta EGM, jest Partner GreenPost, firma NAV.COM z Częstochowy.

Zobacz więcej

Firma SKAREM Sp. z o.o. ze Stalowej Woli reprezentująca branżę „security and business service” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

SKAREM Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna wrocławska firma z branży „security and business service” podpisała umowy z GreenPost !

r.

Firma Delta Security Sp. z o.o. podpisała umowę w ramach której będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemu PROBIT z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Nowe ceny usług pocztowych od 1 lutego 2017

r.

Od 1 lutego 2017 r. obowiązywać będzie nowy cennik usług Poczty Polskiej w zakresie obsługi listów krajowych. Cena krajowego listu ekonomicznego wzrośnie o 30%.

Zobacz więcej

Podpis elektroniczny staje się usługą zaufania – zmiana przepisów

r.

Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) polski ustawodawca uchwalił krajowe przepisy uzupełniające i przystosowujące prawo polskie do unijnego.

Zobacz więcej

Kolejne firmy z branży „security and business service” podpisały umowy z GreenPost !

r.

Firmy Abc Service Sp. z o.o. oraz Abc Service R.Brząkała, R.Gawron, M.Nazaruk Sp.J. podpisały umowy w ramach których będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów PROBIT i GreenMail24

Zobacz więcej

Firma Markus zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Jerzy Marek Sajewiecz podpisało umowę w ramach której będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 5 7 9 13
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę