Aktualności GreenPost


Firma SKAREM Sp. z o.o. ze Stalowej Woli reprezentująca branżę „security and business service” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

SKAREM Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi dystrybucji i archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna wrocławska firma z branży „security and business service” podpisała umowy z GreenPost !

r.

Firma Delta Security Sp. z o.o. podpisała umowę w ramach której będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemu PROBIT z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Nowe ceny usług pocztowych od 1 lutego 2017

r.

Od 1 lutego 2017 r. obowiązywać będzie nowy cennik usług Poczty Polskiej w zakresie obsługi listów krajowych. Cena krajowego listu ekonomicznego wzrośnie o 30%.

Zobacz więcej

Podpis elektroniczny staje się usługą zaufania – zmiana przepisów

r.

Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) polski ustawodawca uchwalił krajowe przepisy uzupełniające i przystosowujące prawo polskie do unijnego.

Zobacz więcej

Kolejne firmy z branży „security and business service” podpisały umowy z GreenPost !

r.

Firmy Abc Service Sp. z o.o. oraz Abc Service R.Brząkała, R.Gawron, M.Nazaruk Sp.J. podpisały umowy w ramach których będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów PROBIT i GreenMail24

Zobacz więcej

Firma Markus zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych

r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Jerzy Marek Sajewiecz podpisało umowę w ramach której będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firmy KOMAKO i GreenPost podpisały umowę o współpracy.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i KOMAKO Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy KOMAKO będzie dostarczać moduł enova365 eFaktura GreenMail24 opracowany przez producenta systemu enova365 firmę Soneta Sp. z o.o. umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu ERP enova365 poprzez jego integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejne firmy z branży „security and business service” Klientami GreenPost !

r.

Firmy P.U. JAREXS Sp. z o.o. oraz JAREXS PLUS Sp. z o.o. należące do Grupy JAREXS podpisały umowę w ramach których będą korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firmy NAV.COM i GreenPost podpisały umowę o współpracy.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i NAV.COM. K. Langier, G. Kowalik Sp. k. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy, NAV.COM opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu ERP Microsoft Dynamics NAV poprzez jego integrację z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Informer, Partner enova365 korzystająca z rozwiązania GreenMail24 w obszarze e-fakturowania rozszerza zakres usług GreenPost !

r.

GreenPost zgodnie z podpisaną umową będzie realizował dla Informer, z poziomu systemu ERP enova365, wdrożonego w spółce, nową usługę dystrybucji faktur papierowych. Usługa wykonywana będzie dzięki integracji platformy GreenMail24 z systemem enova365 oraz z usługą elisty.pl firmy EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o.

Zobacz więcej

1 5 7 9 13
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę