Aktualności GreenPost


Firmy PULSAR SYSTEM i GreenPost rozpoczęły współpracę

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i PULSAR SYSTEM podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy PULSAR SYSTEM opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost, w tym usługi e-fakturowania z poziomu systemu Comarch ERP XL poprzez jego integrację z platformą GreenMail24

Zobacz więcej

Grupa Lambda z Poznania rozpoczęła współpracę z GreenPost !

r.

Grupa Lambda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dystrybucja spółka komandytowa z Poznania podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi e-fakturowania. W ramach podpisanej umowy realizowana będzie e-usługa obejmująca bezpieczną, z wykorzystaniem podpisu elektronicznego i kwalifikowanego znacznika czasu, dystrybucję i archiwizację e-faktur. Dzięki integracji systemu informatycznego Grupy Lambda z platformą GreenMail24 proces dystrybucji dokumentów będzie w pełni zaumatyzowany, gwarantując skuteczne doręczanie e-dokumentów wraz ewidencją elektronicznego potwierdzenia odbioru e-faktur przez Klientów Grupy Lambda.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma PPH Tekla Krzysztof Tekla będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie kompleksowej usługi e-dystrybucji i e-archiwizacji faktur, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Grupa Inoutic rozpoczęła współpracę z GreenPost !

r.

Międzynarodowa Grupa Inoutic podjęła decyzję o wyborze GreenPost jako dostawcy usługi e-fakturowania dla swojego oddziału w Czechach. Usługa e-fakturowania będzie skutecznie realizowana dzięki integracji korporacyjnego systemu ERP Grupy z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Spółka SONOVA POLSKA należąca do szwajcarskiej Grupy SONOVA Klientem GreenPost !

r.

SONOVA POLSKA Sp. z o.o. podpisała umowę z GreenPost Sp. z o.o., której przedmiotem jest świadczenie usług kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców Sonova. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji Systemu ODL ERP z systemem GreenMail24 w oparciu o opracowany przez firmę ODL Sp. z o.o. moduł integracyjny umożliwiający pełną automatyzację procesu e-fakturowania i elektronicznej archiwizacji wszystkich faktur sprzedażowych z poziomu systemu ODL ERP.

Zobacz więcej

Firma Petra Sp. z o.o. z Zielonej Góry oraz GreenPost rozpoczęły współpracę!

r.

Firmy Petra Sp. z o.o. z Zielonej Góry oraz GreenPost Sp. z o.o. podjęły decyzję o współpracy w zakresie oferowania usług GreenPost aktualnym i przyszłym Klientom biura rachunkowego PETRA. W ramach współpracy, dostawca systemu Petra24 - firma Destiny Software Sp. z o.o., opracuje dla biura rachunkowego prowadzonego przez Petra Sp. z o.o. funkcjonalny moduł integracyjny do platformy GreenMail24.

Zobacz więcej

Integracja systemu Rekord.ERP z e-usługami GreenPost

r.

Firma informatyczna Rekord SI Sp. z o.o. z Bielska Białej opracowała w ramach autorskiego systemu Rekord.ERP funkcjonalny moduł integracyjny z platformą GreenMail24. Dzięki integracji Klienci korzystający z systemu Rekord.ERP mają z jego poziomu automatyczny dostęp do usług GreenPost w zakresie dystrybucji elektronicznych i papierowych dokumentów, w tym e-faktur i faktur papierowych, generowanych w tym systemie oraz ich elektronicznej archiwizacji w Archiwum GreenMail24.

Zobacz więcej

Energetyczne Towarzystwo Finansowo-Leasingowe ENERGO-UTECH S.A. Klientem GreenPost !

r.

Spółka ENERGO-UTECH S.A. z siedzibą w Poznaniu zleciła GreenPost wykonanie i wdrożenie modułu do integracji systemu Leo FK firmy Asseco Data Systems z systemem finansowo- księgowym SYMFONIA ERP firmy SAGE.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 zdecydowała się na e-usługi GreenPost !

r.

Firma P2 Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy PSB podpisała umowę z GreenPost, w ramach której, będzie korzystać z e-usług w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Martex z branży „automotive” kolejnym Klientem GreenPost !

r.

Firma Martex Sp. z o.o. z Rybnika będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów Impuls EVO i GreenMail24. Moduł integracyjny zostanie wykonany przez producenta systemu ERP Impuls EVO, firmę BPSC S.A. z Chorzowa.

Zobacz więcej

1 5 7 9 14
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę