Aktualności GreenPost


Firma Georg Utz Sp. z o.o. zdecydowała się na usługi GreenPost

r.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. należąca do szwajcarskiej Grupy Georg Utz Holding AG renomowanego producenta produktów z tworzyw sztucznych zdecydowała się na usługi GreenPost w integracji z systemem Microsoft Dynamics AX. W ramach podpisanej umowy GreenPost udostępni e-usługi w zakresie elektronicznej dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych oraz elektronicznego przyjmowania i archiwizacji faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma podpisała umowę na e-usługi GreenPost

r.

Firma Consultronix S.A. z Krakowa znany dystrybutor sprzętu medycznego podpisała umowę z GreenPost na obsługę e-dokumentów w integracji z systemem enova365. Usługi obejmują elektroniczną dystrybucję e-faktur sprzedażowych wraz z ich archiwizacją oraz automatyczne przyjmowanie i archiwizację e-faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma z Wrocławia Klientem GreenPost

r.

Kolejna firma z Wrocławia Assmann Distribution korzysta z usług GreenPost z zakresie e-archiwizacji i dystrybucji faktur w ramach integracji systemu GreenMail24 z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV. E-usługi GreenPost obejmują wszystkie faktury tego dystrybutora.

Zobacz więcej

Usługi GreenMail24 uruchomione w spółce Pekar

r.

W ramach wdrożenia w pierwszym etapie zostały udostępnione usługi GreenMail24 w zakresie e-archiwizacji i e-fakturowania w integracji z systemem PolkaSQL w centrali spółki.W drugim etapie usługami objęte zostaną filie spółki.

Zobacz więcej

GreenPost udostępnia usługi e-fakturowania w TVP S.A.

r.

Zobacz więcej

Klienci Tauron Dystrybucja S.A. otrzymują e-faktury poprzez platformę GreenMail24.

r.

Tauron Dystrybucja S.A. po okresie pilotażowym zdecydował o udostępnieniu usługi e-fakturowania wszystkim swoim Klientom , w pierwszym etapie projektu z usługi e-faktury realizowanej przez GreenPost mają skorzystać Klienci z województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Zobacz więcej

Działanie platformy GreenMail24

r.

W najnowszym biuletynie informacyjnym firmy ADH-Soft ukazał się obszerny artykuł na temat integracji systemu LEO Leasing z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Aktualność: Biuro bez papieru - e-usługa GreenMail24

r.

Firma Soneta z Krakowa poinformowała, że zakończona została integracja systemu enova365 z nasza platformą Greenmail24. Integracja ta zapewnia automatyzację procesów obsługi dokumentów w ramach działalności firmy (wydruk, wysyłka, odbiór, księgowanie, archiwizacja)

Zobacz więcej

Współpraca firm GreenPost i ADH-Soft

r.

Firma ADH-Soft, to lider oprogramowania dla branży leasingowej i CFM w Polsce. ADH-Soft współpracuje z firmą GreenPost w zakresie integracji systemów ADH-Soft z usługami oferowanymi przez GreenPost w ramach platformy GreenMail24 i wdrażanej koncepcji „Biuro bez papieru”. Wspólnie przygotowaliśmy dla Klientów ADH-Soft nowy, elektroniczny kanał dystrybucji i archiwizacji dokumentów, w tym faktur powiązany z usługą pozyskiwania zgód na e-dokumenty, który umożliwia Klientom skorzystanie z usług GreenPost z poziomu systemów ADH-Soft.

Zobacz więcej

GreenPost w mediach.

r.

Znany portal biznes.benchmark.pl w najnowszym numerze swojego magazynu poruszył temat e-faktur w Polsce (str.13).

Zobacz więcej

1 9 10 12
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę