Aktualności GreenPost


Usługi GreenPost u Partnerów systemu enova365

r.

Kolejny Partner enova365, firma ARKomp Systemy Komputerowe zdecydowała się na skorzystanie z usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji dokumentów w integracji z systemem enova365.

Zobacz więcej

Firma Extor S.A. z Warszawy nowym Klientem GreenPost.

r.

Extor S.A. będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur. W ramach podpisanej w dniu 11 czerwca 2015 umowy z GreenPost usługi będą realizowane w oparciu o integrację z autorskim systemem Extor Costkiller.pl.

Zobacz więcej

Krajowe Wielostronne Forum Elektronicznego Fakturowania

r.

Krajowe Wielostronne Forum Elektronicznego Fakturowania pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów

Zobacz więcej

Europejskie Forum Podpisu Elektronicznego

r.

Europejskie Forum Podpisu Elektronicznego (EFPE) to międzynarodowa konferencja poświęcona elektronicznym usługom zaufania, w tym: podpisowi elektronicznemu, PKI oraz elektronicznej identyfikacji. Organizowana jest corocznie w Polsce przez Unizeto Technologies SA i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny.

Zobacz więcej

Integracja systemu Finansea firmy Bensari Software Sp. z o.o. z platformą GreenMail24.

r.

Firma Bensari Software Sp. z o.o. w ramach współpracy z naszą firmą podjęła decyzję o integracji autorskiego systemu zarządzania monitoringiem i windykacją Finansea z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Unit4 Polska Sp. z o.o. i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

r.

Firmy Unit4 Polska Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania biznesowego i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

Zobacz więcej

Usługa e-fakturowania w Tauron Dystrybucja S.A

r.

Tauron Dystrybucja S.A. największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, po wdrożenia usług e-fakturowania dla Klientów województwa dolnośląskiego i opolskiego zdecydował o rozszerzeniu zakresu tych usług dla przedsiębiorstw województwa małopolskiego , śląskiego i częściowo dla firm z województwa podkarpackiego , świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Klienci biznesowi z tych województw będą mogli korzystać z e-faktur dzięki integracji systemu GreenMail24 z systemem bilingowym firmy Apus Komputerowe Systemy Zarządzania.

Zobacz więcej

GreenPost i firma Ad Akta S.A.

r.

GreenPost i firma Ad Akta S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie wspólnego oferowania swoich usług w zakresie obsługi e-dokumentów oraz dokumentów papierowych. Firma Ad Akta jest obecnie jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją wykorzystując zaawansowane, najnowsze technologie.

Zobacz więcej

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy ITMation opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu Microsoft Dynamics AX dzięki integracji tego systemu ERP z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost i Idea Money uruchamiają wspólny projekt !

r.

GreenPost i Idea Money – spółka z Grupy Idea Bank zajmującą się usługami faktoringu i windykacji podjęły decyzję w zakresie wspólnego oferowania usług e-fakturowania i faktoringu dzięki integracji systemów GreenMail24 i IdeaFaktor24. Dzięki integracji możliwa będzie automatyzacja procesu przekazywania zleceń na usługi faktoringu i ich monitoringu bezpośrednio z poziomu systemu źródłowego Klienta generującego faktury. GreenPost w ramach współpracy z dostawcami systemów źródłowych wdrożył usługi e-fakturowania w integracji z różnymi systemami ERP takimi jak SAP ERP, SAP Business One, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV i wieloma innymi.

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę