Aktualności GreenPost


Integracja systemu Finansea firmy Bensari Software Sp. z o.o. z platformą GreenMail24.

r.

Firma Bensari Software Sp. z o.o. w ramach współpracy z naszą firmą podjęła decyzję o integracji autorskiego systemu zarządzania monitoringiem i windykacją Finansea z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma Unit4 Polska Sp. z o.o. i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

r.

Firmy Unit4 Polska Sp. z o.o. wiodący dostawca oprogramowania biznesowego i GreenPost Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy partnerskiej,

Zobacz więcej

Usługa e-fakturowania w Tauron Dystrybucja S.A

r.

Tauron Dystrybucja S.A. największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce, po wdrożenia usług e-fakturowania dla Klientów województwa dolnośląskiego i opolskiego zdecydował o rozszerzeniu zakresu tych usług dla przedsiębiorstw województwa małopolskiego , śląskiego i częściowo dla firm z województwa podkarpackiego , świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Klienci biznesowi z tych województw będą mogli korzystać z e-faktur dzięki integracji systemu GreenMail24 z systemem bilingowym firmy Apus Komputerowe Systemy Zarządzania.

Zobacz więcej

GreenPost i firma Ad Akta S.A.

r.

GreenPost i firma Ad Akta S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie wspólnego oferowania swoich usług w zakresie obsługi e-dokumentów oraz dokumentów papierowych. Firma Ad Akta jest obecnie jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją wykorzystując zaawansowane, najnowsze technologie.

Zobacz więcej

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A.

r.

Firmy GreenPost Sp. z o.o. i ITMation S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie oferowania i wdrażania e-usług GreenPost. W ramach współpracy ITMation opracował nowy moduł integracyjny umożliwiający udostępnienie e-usług GreenPost z poziomu systemu Microsoft Dynamics AX dzięki integracji tego systemu ERP z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

GreenPost i Idea Money uruchamiają wspólny projekt !

r.

GreenPost i Idea Money – spółka z Grupy Idea Bank zajmującą się usługami faktoringu i windykacji podjęły decyzję w zakresie wspólnego oferowania usług e-fakturowania i faktoringu dzięki integracji systemów GreenMail24 i IdeaFaktor24. Dzięki integracji możliwa będzie automatyzacja procesu przekazywania zleceń na usługi faktoringu i ich monitoringu bezpośrednio z poziomu systemu źródłowego Klienta generującego faktury. GreenPost w ramach współpracy z dostawcami systemów źródłowych wdrożył usługi e-fakturowania w integracji z różnymi systemami ERP takimi jak SAP ERP, SAP Business One, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV i wieloma innymi.

Zobacz więcej

Grupa Selena rozszerza usługi GreenPost

r.

Grupa Selena rozszerza usługi GreenPost

Zobacz więcej

Firma Georg Utz Sp. z o.o. zdecydowała się na usługi GreenPost

r.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. należąca do szwajcarskiej Grupy Georg Utz Holding AG renomowanego producenta produktów z tworzyw sztucznych zdecydowała się na usługi GreenPost w integracji z systemem Microsoft Dynamics AX. W ramach podpisanej umowy GreenPost udostępni e-usługi w zakresie elektronicznej dystrybucji i archiwizacji faktur sprzedażowych oraz elektronicznego przyjmowania i archiwizacji faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma podpisała umowę na e-usługi GreenPost

r.

Firma Consultronix S.A. z Krakowa znany dystrybutor sprzętu medycznego podpisała umowę z GreenPost na obsługę e-dokumentów w integracji z systemem enova365. Usługi obejmują elektroniczną dystrybucję e-faktur sprzedażowych wraz z ich archiwizacją oraz automatyczne przyjmowanie i archiwizację e-faktur kosztowych.

Zobacz więcej

Kolejna firma z Wrocławia Klientem GreenPost

r.

Kolejna firma z Wrocławia Assmann Distribution korzysta z usług GreenPost z zakresie e-archiwizacji i dystrybucji faktur w ramach integracji systemu GreenMail24 z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV. E-usługi GreenPost obejmują wszystkie faktury tego dystrybutora.

Zobacz więcej

1 8 9 11
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę