Aktualności GreenPost


Integracja usług GreenPost z systemem do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

r.

Firma Infotelecom z Poznania, Partner enova podjęła decyzję dotyczącą wykonania modułu integracyjnego do platformy GreenMail24 w ramach autorskiego systemu kompleksowo obsługującego zakłady komunalne

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system enova365 będzie korzystać z usług GreenPost !

r.

Firma BPM Lighting Polska Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Udostępnione usługi umożliwią elektroniczną archiwizację wszystkich faktur sprzedażowych w ramach oferowanej przez GreenPost koncepcji „Biuro bez papieru”.

Zobacz więcej

Politechnika Wrocławska i GreenPost podpisały umowę ramową o współpracy.

r.

Politechnika Wrocławska i GreenPost podpisały umowę ramową o współpracy. Umowa jest efektem zainteresowania Uczelni transferem technologii w ramach projektu ENGINE realizowanego w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej na Wydziale Informatyki i Zarządzania oraz zainteresowania GreenPost współpracą w zakresie rozwoju swoich produktów.

Zobacz więcej

Kolejny Partner enova firma Komako Sp. z o. o. zdecydowała się na usługi GreenPost !

r.

Firma Komako Sp. z o.o. ze Szczecina będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24. Beneficjentami usług GreenPost będą również pozostałe spółki z grupy kapitałowej Komako.

Zobacz więcej

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. korzysta z e-usług GreenPost.

r.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. z Poznania zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

Zobacz więcej

GreenPost podpisał umowę o współpracy w ramach projektu Akademia Innowacyjnego Biznesu.

r.

Korzystając z inicjatywy i zaproszenia przez firmę Akrosoft do wspólnego przedsięwzięcia, Greenpost podjął decyzję o uczestnictwie w projekcie Akademia Innowacyjnego Biznesu (AIB) w ramach umowy o współpracy, której uczestnikami są również Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – oddział w Toruniu oraz kancelaria Kinder i Partnerzy Radcowie Prawni.

Zobacz więcej

Kolejny Partner enova365 będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur.

r.

Firma Giax z Olsztyna podpisała z GreenPost umowę w ramach której będzie korzystać z usług kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Firma ASTOR Sp. z o.o. z Krakowa zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

r.

Firma ASTOR Sp. z o.o. będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

Emerson Direct Communication Sp.z o.o. oraz GreenPost uruchomiły wspólny projekt

r.

Emerson Direct Communication Sp.z o.o. oraz GreenPost uruchomiły wspólny projekt dotyczący integracji rozwiązań dostępnych od pewnego czasu na rynku, tj. usługi elisty.pl i GreenMail24.

Zobacz więcej

Współpraca firm GreenPost i docFlow S.A.

r.

W dniu 16 czerwca 2015 firmy GreenPost i docFlow S.A. podpisały porozumienie o współpracy w zakresie wspólnego oferowania swoich usług w obszarze obsługi dokumentów papierowych i elektronicznych w modelu BPO (Business Process Outsourcing).

Zobacz więcej

Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę