Aktualności GreenPost


Firma ODL Sp. z o.o. – producent oprogramowania ERP ODL podpisała umowę na korzystanie z e-usług GreenPost

r.

Firma ODL Sp. z o.o. z Warszawy, producent oprogramowania ERP ODL, dedykowanego dla branży handlowej ze szczególnym uwzględnieniem sektora „retail” będzie korzystać z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji elektronicznych i papierowych faktur sprzedaży dzięki integracji systemu ERP ODL z platformą GreenMail24.

Zobacz więcej

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. zdecydował się na korzystanie z e-usług GreenPost

r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. zdecydował się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

Zobacz więcej

Firma Kotar Sp.j. B. & S. Jaworscy zdecydowała się na korzystanie z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych.

r.

Firma Kotar Sp.j. B. & S. Jaworscy podpisała umowę w ramach której będzie korzystać z e-usług GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24. Dzięki pełnej integracji proces e-fakturowania zostanie w pełni zautomatyzowany przynosząc określone korzyści finansowe wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawnego e-faktur i skutecznego ich doręczania do Klientów Kotar, którymi są hurtownie położone na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju.

Zobacz więcej

GreenPost Sp. z o.o. członkiem Krajowego Wielostronnego Forum Elektronicznego Fakturowania

r.

GreenPost Sp. z o.o. członkiem Krajowego Wielostronnego Forum Elektronicznego Fakturowania. W dniu 8 marca 2016 odbyło się już ósme spotkanie Forum, powołanego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów jako część Europejskiego Wielostronnego Forum Elektronicznego Fakturowania.

Zobacz więcej

Wrocławska firma informatyczna Bensari Software Sp. z o.o. Klientem GreenPost Sp. z o.o.

r.

Firma Bensari Software Sp. z o.o., podjęła decyzję o integracji autorskiego systemu zarządzania monitoringiem i windykacją Finansea z platformą GreenMail24. W ramach podpisanej umowy GreenPost będzie świadczyć usługi dotyczące kompleksowej archiwizacji i dystrybucji elektronicznych i papierowych faktur dostarczanych Klientom Bensari Software.

Zobacz więcej

Firma S-Net Sp. z o.o. z Krakowa podpisała umowę z GreenPost Sp. z o.o.

r.

Przedmiotem podpisanej umowy przez S-Net Sp. z o.o. jest świadczenie przez GreenPost usług kompleksowej archiwizacji oraz dystrybucji elektronicznych i papierowych faktur do odbiorców spółki. Usługi GreenPost zostaną udostępnione dzięki integracji systemu enova365 z systemem GreenMail24 w oparciu o wdrożenie przez spółkę Initius modułu integracyjnego, zaprojektowanego przez producenta oprogramowania enova365 firmę Soneta Sp. z o.o.

Zobacz więcej

Kolejna firma posiadająca system SAP ERP będzie Klientem GreenPost

r.

Grupa Ożarów S.A. podpisała umowę z GreenPost Sp. z o.o., której przedmiotem jest świadczenie usług kompleksowej archiwizacji faktur oraz ich elektronicznej dystrybucji do odbiorców Grupy.

Zobacz więcej

System GreenMail24 spełnia standardy bezpieczeństwa informacji zgodne z normą ISO 27001 w ramach wdrożonego przez GreenPost Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

r.

Spółka GreenPost wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą ISO 27001. Zgodność z normą została potwierdzona niezależnym, zewnętrznym audytem wykonanym przez certyfikowanego audytora wiodącego ISO 27001 – Brytyjsko-Polski Instytut Certyfikacji.

Zobacz więcej

Kolejna firma leasingowa będzie korzystać z usług GreenPost.

r.

Poznańska firma leasingowa SGB Leasing Sp. z o.o. należąca do Spółdzielczej Grupy Bankowej podpisała umowę z GreenPost w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów LEO Leasing i GreenMail24.

Zobacz więcej

Kolejna firma z Wrocławia podpisała umowę z GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych.

r.

Wrocławska firma informatyczna SSK Sp. z o.o. należąca do grupy kapitałowej Surfland będzie korzystać z e-usług GreenMail24 w zakresie dystrybucji i archiwizacji faktur elektronicznych i papierowych w oparciu o integrację systemów enova365 i GreenMail24.

Zobacz więcej

1 8 10 12 14
Kalkulator
Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę